Komiksy

Czerwcowy SW Komiks w sprzedaży

Egmont Polska

W sprzedaży pojawił się nowy numer dwumiesięcznika Star Wars Komiks. Na czytelników jak zwykle czeka opowieść z nowego kanonu Gwiezdnych Wojen ukazującego się obecnie za oceanem pod szyldem wydawnictwa Marvel Comics. Tym razem Egmont postanowił sięgnąć po publikowaną od 2015 roku serię Star Wars i przedstawić historię, w której ponownie będziemy mogli zajrzeć na Jedhę.

Star Wars Komiks 3/2019 (81)

W trzecim tomie w 2019 roku znajdzie się kolejna opowieść z wiodącej gwiezdnowojennej serii wydawnictwa Marvel, zatytułowanej Star Wars i przedstawiającej przygody bohaterów klasycznej trylogii filmowej niedługo po zniszczeniu pierwszej Gwiazdy Śmierci. To wydarzenie zmieniło układ sił i dowiodło, że Imperium nie jest niepokonane. Widmo tyranii i nadzieja na lepsze jutro zjednoczyły rebeliantów, którzy udają się na planetę Jedha, znaną fanom z filmu Łotr 1.
Komiksy oryginalnie ukazały się nakładem wydawnictwa Marvel w zeszytach Star Wars #38-43: The Ashes of Jedha #1-6.
Scenariusz Kieron Gillen, rysunki Salvador Larroca, kolory Guru Efx, okładka David Marquez i Matthew Wilson. Przekład: Maciej Drewnowski. Cena 19,99 zł, 148 stron. Premiera: 25 czerwca 2019 r.

Temat na forum.Tagi: Egmont Polska (608) Kieron Gillen (63) Maciej Drewnowski (51) Salvador Larroca (50) Star Wars (2015) (133) Star Wars Komiks (220)

Komentarze (5)

Czyżby Egmont zrobił miesięczną przerwę w wydawaniu naklejek?
Mam nadzieję że przez to nie upadnie.

@Peter_D
Nie ukazał sie.

Powiedzcie mi, czy komiks Rogue 1 ukazał się w polskim nakładzie?

Ukazał się faktycznie? W "moim kiosku" nie ma. Poprzednie dwa w końcu się pojawiły (po przerwie), a teraz ponownie brak.
Nie wiem czy ruszać na miasto w poszukiwaniu.

To są klimatyczne numery!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.