Skywalker. Odrodzenie

Daisy, Mark i Keri o „Skywalker. Odrodzenie”

Zaczynamy od smutnej wiadomości. Wygląda na to, że „Skywalker. Odrodzenie” nie będzie obecne na nadchodzącym San Diego Comic Con. Druga ciekawa sprawa to kwestia japońskiego tłumaczenia tytułu. Przetłumaczone wprost na angielski brzmi ono „Dawn of Skywalker”, czyli świt Skywalkera.

Tymczasem Mark Hamill zapowiada, że zobaczymy Luke’a Skywalkera jako ducha Mocy, a także to, że będzie to jego ostatni film z cyklu.Daisy Ridley także opowiedziała ostatnio o Epizodzie IX i nie tylko. Scena, którą widzimy w zwiastunie, gdy obejmuje Carrie Fisher pochodzi z nieużytych ujęć z „Przebudzenia Mocy”. Kontekst tam był podobny do tego, co widzimy w filmie. Ridley wspomina, że Carrie w trakcie tej sceny szeptała jej do ucha – „to cholernie długi uścisk”. Aktorka twierdzi także, że oglądanie tej wmontowanej sceny było dla niej w pewien sposób smutne i trochę dziwne, głównie dlatego, że do życia przywrócono kogoś, kogo już nie ma pośród nas. Jest to w pewien sposób zdumiewające. Przypominamy, że także Oscar Isaac twierdzi, iż J.J. Abrams wykorzystał sceny między Poe i Leią z „Przebudzenia Mocy” i umieścił je w IX Epizodzie.Dodatkowo Daisy uważa, że zakończenie „Skywalker. Odrodzenie” jest bardzo satysfakcjonujące, więc liczy, iż na razie Disney i Lucasfilm skoncentrują się na innych historiach i innych bohaterach. A czy kiedyś wróci do roli? Tego na razie nie wie, może. Choć obecnie na pewno robią przerwę w sadze Skywalkerów. Kolejna ciekawostka to fakt, że aktorka dość mocno przeżyła koniec pracy na planie. Otóż, gdy John Boyega zakończył zdjęcia, Daisy się popłakała. Gdy ona sama skończyła swoją część, wyszła do ekipy i zaczęła ich przepraszać za różne rzeczy. Sama nawet nie wie, co dokładnie powiedziała. A potem okazało się, że ktoś to nagrał. Dla niej to zakończenie pracy było mocno emocjonujace.

Keri Russell natomiast powiedziała, że gdy przeczytała scenariusz, to także się wzruszyła i popłakała. Jednocześnie twierdzi, że Abrams nie starał się zmienić sagi, raczej respektował to, czym ona jest.

Jest też kolejna plotka o rodzicach Rey. Mieliby nimi być Han i Leia. Jak i dlaczego? Tego już plota nie mówi. Opiera się na tym, że Abrams podobno zrewiduje pewne rzeczy po poprzednim filmie i czeka nas mały zwrot akcji. Ale czy akurat taki?Tagi: Carrie Fisher (329) Daisy Ridley (207) Epizod IX: Skywalker Odrodzenie (267) Epizod VII: Przebudzenie Mocy (820) J. J. Abrams (463) John Boyega (201) Keri Russell (20) Mark Hamill (335) Oscar Isaac (149) Plotki (1078) San Diego Comic Con (50)

Komentarze (27)

Czekam tylko, kogo zamrożą i będa odmrażać z karbonitu....[3]

Może polski tytuł ma drugie dno? Jak w starym kawale, gdzie żona gornika domagała się dla niego podwyżki, a nie "orderu odrodzenia", bo od rodzenia to ona jest, a jemu maja dać pieniądze.

Czekam tylko, kogo zamrożą i będa odmrażać z karbonitu....[2]

W przypadku przytulasa to przecież nieużyte ujęcia, których kręci się przecież bardzo dużo. Z TFA wycięto wszystkie sceny z Leią przed Takodaną, bo wymyślili sobie w postprodukcji, że chcieliby aby miała swoje specjalne wejście. Niekoniecznie więc muszą być słabe, po prostu wtedy zaburzały dynamikę.

Jeden rabin powie tak, a inny rabin powie nie. Nolanowski Joker miał wystąpić w The Dark Knight Rises, ale zrezygnowano z tego po śmierci Ledgera. Tutaj to wygląda jakby pisali postać pod nieużyte sceny z innego filmu i wkomponowali ją w opowieść, żeby tylko zadowolić fandom/fanów aktorki, która zmarła jeszcze kiedy to na stołku reżysera siedział COLIN TREVORROW. Z jakiegoś powodu te sceny zostały usunięte, nie?

ale wykorzystywanie ujęć osób zmarłych, nawet jeśli wcześniej nagranych, jest mocno słabe... ale jakoś pasuje do tych słabych Disnejów.

Odniosłem podobne wrażenie. Lekka irytacja i wywalone, czyli luzik. Byłem, i swoje zrobiłem. No i zarobiłem :D

Podoba mi się, jak Mark ma na to już wywalone. Swoje się nadenerwował i teraz chce mieć to już za sobą.

No ależ oczywiście, że rodzicami będą Han i Leia. Przecież to Abrams, wszystko co on wymyślił w nowej trylogii to 100% oryginalności i świeżości. Rozdzielone rodzeństwo, z czego jedno z nich na pustynnej planecie....Nikt inny by tego nie wymyślił... Czekam tylko, kogo zamrożą i będa odmrażać z karbonitu....

Tego co Hamill powiedział to się spodziewałam. A rodziców Rey niech już zostawią. Podoba mi się jak to rozwiązali w TLJ.

Palpatine opęta drewnianego Kajlo ;p

"Dawn", "Resurrection"... Tak czy inaczej - pachnie chodzącymi zwłokami. ;)

Dobrze, że Leia jest wiecznie żywa. :)

No jest w tym trochę prawdy, że u nas film nazywa się Skywalker resurrection... :D

Tłumaczenie z angielskiego na japoński i z powrotem na angielski zmienia kontekst. Przy okazji tego na zachodzie pisano, że w Polsce film nazywa się Skywalker ressurection. Tak więc wiecie jest śmiesznie.

Han i Leia rodzicami Rey. xD Dajcie spokój.

Szkoda że to koniec SW.

Dużo tych Downów w SW, jeden więcej różnicy nie czyni.

Będzie pewnie na D23, jak przy TFA.

Teaserowy plakat mogli dać razem z trailerem, szkoda, że nie ma.

Nie liczyłbym na szybciej niż październik. Pewnie w sierpniu dostaniemy jakiegoś BTSa, ale na trailer i właściwy plakat zawsze trzeba poczekać.

Jakiś zwiastun by w końcu dali dłuższy, czy coś...

Do wszelkich plotek i niby przecieków podchodzę z dystansem. Przypomnę, ze w TLJ jedynie sprawdził się sam początek.

@AJ73
Skoro już ogłosili to nie ma opcji żeby zmienili. Natomiast tłumaczenia... przerabialiśmy już przy Łotrze i Ostatnim Jedi :)))

Rey i Leia to moja ulubiona scena z trailera i jestem bardzo ciekawy, co tam jeszcze udało im się z Carrie wykombinować.

"Dawn Of Skywalker", o właśnie !, dzisiaj to przeleciało po sieci, że Japoński tytuł filmu będzie właśnie taki. Podobno też i jakaś fanowska petycja do Disneya się szykuje odnośnie zmiany tytułu, ale 0% szans na to daję.

Wszyscy oczywiście się wzruszają, przepraszają, płaczą, czyli standard. Keri oczywiście ma u mnie 10/10 :).

Rodzice Rey ?, nuudaaa i co mnie to - Mike Zeroh już mi z dziesięć razy to wyjaśnił XD

Daisy też chyba wspominała, że zakonczenie jest inne niż pierwotnie jej opowiedziane przez Abramsa jeszcze przed zdjęciami. I niech w końcu zaczną wypytywać Drivera.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Skywalker. Odrodzenie"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.