Książki

W końcu otrzymamy „Ostatni rozkaz”

Uroboros

Po paromiesięcznej przewie i ciszy ze strony wydawnictwa Uroboros, w końcu otrzymaliśmy zapowiedź powieści „Ostatni rozkaz” autorstwa Timothy'ego Zahna, będącej ostatnim tomem trylogii Thrawna. Nowe wydanie książki ukaże się 14 sierpnia w przedsprzedaży w sieci Empik, a do ogólnodostępnej dystrybucji trafi czwartego września. Cena z wolumin wyniesie, bagatela... 49,99 PLN. Za nowy przekład odpowiada Anna Hikiert-Bereza.

Zwieńczenie uwielbianej przez fanów Trylogii Thrawna.

Kiedy wszystkie pionki znajdują się już na swoich miejscach, legendarny imperialny dowódca wprowadza w życie ostatni etap swego planu, mającego doprowadzić do upadku Nowej Republiki. Wykorzystując katańską flotę oraz armię klonów, Thrawn wciąga w pułapkę siły Republiki. Jedynymi osobami, które są w stanie powstrzymać admirała, jest rodzeństwo Skywalkerów oraz dawna protegowana Imperatora, Mara Jade. Na ich drodze ponownie staje jednak mistrz Ciemnych Jedi, Joruus C’Baoth. W starciu z genialnym Thrawnem, który jest w stanie przewidzieć każdy ruch przeciwnika, wygrana wydaje się niemożliwa!Tagi: Anna Hikiert-Bereza (115) Empik (148) GW Foksal (Uroboros, W.A.B.) (81) Timothy Zahn (211) Trylogia Thrawna (Thrawn Trilogy) (30) zapowiedzi książkowe (265)

Komentarze (13)

Na szczęście w przedsprzedaży ta cena jest w miarę normalna - 34,99. Co nie zmienia faktu, że mogli by częściej wydawać coś nowego a nie legendy.

Cisza przed burzą.

To wydawanie legend przez Disneya jest mocno śmieszne xD

Podobno nowy Thrawn wyjdzie jak już cena podskoczy w granice 70-80 zł za książkę (ale z drugiej strony i tak jak już oglosza to potem to przeloza więc trochę poczekamy) 😂😂

Aftermath?

A kiedy wywadzą nowo kanonicznego Thrawna? Nie wspominając o drugiej części... Gdzieś mam jakies reedycje starej wersji trylogii Aftermath...

Coś drgnęło! ~:) początek spoilera Dostaliśmy drgawek. ~:P koniec spoilera

Ciekaw wlasnie jestem, czy ktos w uroborosie musial odtworzyc styl i dorobic czesc okladki, czy moze oryginalny autor mial wiekszą całosc i wydawnictwo ja otrzymalo, a moze trzecia opcja - oryginalny tworca dorysowal czesc na potrzeby naszego wydania :)

Grafik musiał dorobić prawą część okładki, bo zabrakłoby obrazka :D W oryginale Thrawn jest wyśrodkowany, a w polskim wydaniu część jego łokcia jest już na okładce "Ciemnej Strony Mocy"

Peter_D - to jest fragment większej grafiki, która składa się z pozostałymi dwoma tomami w całość. Jak komuś się nie podoba, może szukać okładek Amberowych :P

Kogo to obchodzi? MY CHCEMY NOWE KSIĄŻKI A NIE WSKRZESZONE TRUPY!!!

Okładka tragiczna. Już screen z gry Tie Fighter byłby znacznie lepszy.

Wreszcie coś się ruszyło.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.