Ruch Oporu

Zapowiedź pierwszego sezonu „Ruchu Oporu” na DVD

Oficjalna

Można powiedzieć oficjalnie: plotka sprzed kilku dni okazała się prawdziwa. Pierwszy sezon serialu „Ruch Oporu” na DVD trafi na amerykańskie półki sklepowe 20 sierpnia... ale blu-raya nie uświadczymy. Odcinki w wersji HD będzie można zapewne oglądać w aplikacjach na żądanie, a w przyszłości także na Disney+, niemniej nie wszystkim odpowiada taki model oglądania seriali (nie mówiąc już o kolekcjonerach). Na pocieszenie możemy powiedzieć, że wedle Starwars.com na płytach znajdzie się więcej dodatków niż wedle pierwotnych doniesień.



Specyfikacja techniczna:

  • Obraz: 1.78:1.

  • Dźwięk: angielski 5.1; francuski i hiszpański 2.0.

  • Napisy: angielskie dla niesłyszących, francuskie i hiszpańskie.

Dodatki:

  • „Path of the Resistance” - dokument z udziałem głównego reżysera Justina Ridge'a, który opowie o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości serialu.

  • Komentarz audio do odcinków „The Higher Tower”, „The Platform Classic”, „Bibo” i „No Escape: Part 2” z udziałem Christophera Seana, Myrny Velasco, Scotta Lawrene'a i Josha Brenera.

  • Wszystkie krótkie odcinki.

  • Wszystkie odcinki „Resistance Rewind”.

O polskiej premierze zapewne jeszcze usłyszymy. Tymczasem pozostaje mieć nadzieję, że firma jednak zmieni zdanie i wyda serial w lepszej jakości.

Zapraszamy do dyskusji na forum.



Tagi: Christopher Sean (15) DVD (539) Josh Brener (11) Justin Ridge (16) Myrna Velasco (10) Ruch Oporu (Star Wars Resistance) (146) Scott Lawrence (8)

Komentarze (6)

Będzie - kupię. Chyba.

Czekamy na polską edycję, oczywiście bez dodatków, za to rozmazanymi płytami i pomylonymi grafikami na okładce. xD

Najwyższy czas bym w końcu zobaczył ten serial.

Imo w Resistance to kwestia gustu. Dla mnie jest tam naprawdę sporo momentów gdzie graficznie Resistance bije na głowę TCW i Rebels. Pytanie czy TCW i Rebels to wysoko postawiona graficznie poprzeczka, ale to już kwestia oczekiwań

Ale tak z ciekawości zapytam - przy tej jakości animacji to zrobi różnicę?

Firma nie mogła pokazać bardziej, że ma głęboko w poważaniu serial. Ot, nic takiego, kolejna produkcja o poziomie ważności jeszcze jednych "Kronik Yody". A najgorsze jest to, że w drugiej połowie robi się naprawdę ciekawie i szkoda, że "Resistance" jest tak mało popularne.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.