Star Wars TV

Teaser „Star Wars Roll Out”

Różne

Od dłuższego czasu nie ma nowych odcinków „Galaktyki przygód”... i wygląda na to, że dostaniemy coś w zamian. Mowa o niespodziewanie dziś zapowiedzianym „Star Wars Roll Out”, miniserialu, w którym bohaterowie przypominają wańki-wstańki lub też jednostki BB. Twórcą animacji jest japońska artystka Hideo Itoyanagi, której historia została przedstawiona w obszernym artykule na Oficjalnej. Jej fanką jest sama Kathleen Kennedy, która poznała ją podczas podróży do kraju kwitnącej wiśni w 2017 roku.

Animacja będzie oczywiście skierowana do młodszego widza i przedstawi głównie bohaterów radzących sobie z różnorakimi problemami. Przykładowo, jeden ze wcześniejszych odcinków opowie o Chewiem i denerwujących go porgach, który potem musi stawić czoła znacznie większemu zagrożeniu. Mimo że seria ewidentnie nie należy do głównego kanonu, to Hideo i tak otrzymała wsparcie ze strony Grupy Opowieści.

Premiera serialu już w najbliższy piątek, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia krótkiego zwiastuna.Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Hideo Itoyanagi (1) Kathleen Kennedy (332) Roll Out (14)

Komentarze (5)

Dlaczego pyrgi nie są zbibiejtowane?

Przecież w artykule na Oficjalnej jest napisane, że ten Itoyanagi to mężczyzna.

"Ryly" ?

Prowokacja połączona z profanacją, tak to widzę. xD

No niby ok, ale ja tak liczyłam na "Galaxy of Adventures" z prequeli i sequeli...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.