Komiksy

Jaxxon w Star Wars Adventures

IDW

Co prawda z maja zrobił się nagle 14 sierpnia, ale po kilku opóźnieniach wreszcie dostępny jest tegoroczny Star Wars Adventures Annual. Standardowo znajdziemy w nim dwie historie.

Pierwsza, autorstwa Cavana Scotta, z ilustracjami Alaina Mauriceta, to kolejna przygoda przywróconego do kanonu w ubiegłorocznym komiksie Jaxxona, postaci z klasycznej serii Marvela z lat 70. W tej historii łączy on siły z Lando Calrissianem, a akcja rozgrywa się krótko po wydarzeniach z Epizodu VI. Bohaterowie Rebelii uwalniają planetę spod imperialnej okupacji, którą kieruje postać znana czytelnikom z powieści młodzieżowych „Adventures in Wild Space”.W drugiej, krótszej historii, towarzyszymy małej Lei Organie, która natrafia na pomnik swojej prawdziwej matki Padmé Amidali, a dzięki Brehii poznaje jej losy. Tu za scenariusz odpowiadają Pierrick Colinet i Elsa Charretier, a rysunki stworzyła Margaux Saltel.Za zeszyt, który liczy 48 stron, trzeba zapłacić teraz 7.99$. Autorem okładki jest nagradzany rysownik Stan Sakai. Na chwilę obecną nie wiadomo w skład jakich wydań zbiorczych wejdą historie z tegorocznego Annuala.Tagi: Cavan Scott (52) Co kryje Dzika przestrzeń (Adventures in Wild Space) (18) Elsa Charretier (10) Pierrick Colinet (9) Stan Sakai (2) Star Wars Adventures (2017 IDW) (38)

Komentarze (6)

Nestor - drugi, ale jeszcze był wspomniany w jednej młodzieżówce. Plus jest jakiś lepi w tle w Forces of Destiny i adaptacji komiksowej TFA.

Jaxxon <3.

To już drugi czy trzeci występ Jaxxona w nowym kanonie?

Jaxxon >>> Finn

Jaxxon na okładce więc spodziewałem się totalnej kupy, a nie było aż takie złe. Plusy za czasy post-ROTJ, Chandrilę i bardzo niespodziewane cameo postaci z Adventures in Wild Space <3
Historia z małą Leią nie dla mnie.

To o Lei może być fajne.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.