Łotr 1

Diego Luna rozczarowany końcówką „Łotra 1”

Diego Luna, aktor który zagrał Cassiana Andora w „Łotrze 1” przyznał niedawno, że gdy obejrzał film po raz pierwszy, był rozczarowany końcówka. I to nie ze względu na sam film. To jego syn zapytał – „ale to wszystko, tato. Prawda?” Na tym się kończy, aktor potwierdził dziecku, że o tym właśnie jest ten film.

Luna twierdzi, że choć doskonale wiedział i rozumiał tę kwestię, aż do tej rozmowy z synem nie zdawał sobie z niej sprawy. Wtedy zrozumiał, że zarówno postać jak i przygoda z uniwersum, które jest dla niego ważne, była skończona. To się ładnie wpasowywało w całość historii. Zwłaszcza, że te filmy odbiły duże piętno na Lunie, zarówno jako widzowi jak również jako twórcy filmowemu. I na tym jego rola się kończyła.

Diego nie mówi tego teraz bez powodu. Spokojnie może zdradzać swój żal, wiedząc, że jednak przygoda z „Gwiezdnymi Wojnami” będzie trwać dalej, a on wróci jako młodsza wersja Cassiana. Może czegoś więcej o tym i innych serialach aktorskich dowiemy się już w najbliższy weekend?Tagi: Diego Luna (67) Łotr 1 (spin-off) (474) Serial o Cassianie Andorze (37)

Komentarze (12)

Han by się z Tobą nie zgodził :p

To w sumie zabawne jak Rogue One zrozumiał najważniejszą wadę sequeli i zrobił coś zupełnie przeciwnego. Mianowicie złoczyńcy w tym filmie są niesamowicie potężni. Vader dosłownie miażdży rebelianckich żołnierzy jak robali. Nawet taki Tarkin, który nie jest ani silny mocą, ani silny fizycznie wywołuje u Krennica pewną dozę strachu. Tymczasem w TFA i TLJ powtarza się ten sam błąd-bohaterowie zawsze przeżywają bez widocznego uszczerbku na zdrowiu i nikt nie jest w stanie przeszkodzić im w realizacji ich celów.

Jestem tego samego zdania. Najbardziej epicki moment z SW od Myszy. I nie mam na myśli wyłącznie tego jak Vader rozprawił się z rebeliantami, a w ogóle całe zakończenie. Komenda Tarkina, ten strzał z DS, plaża... Piękne. :)

Plecie bzdury. Końcówka jest najlepsza.

Zgadzam się z tym Andor powinien żyć.

Akurat część załogi "Łotra 1" mogła by przeżyć, i umrzeć w innym terminie ;).

A to nie tak, że rozczarowało go gdy załapał, że to już koniec (wówczas) przygody z SW?

Jak to możliwe że najbardziej epicka część filmu mu się nie podobała.

A co on chcial zmienić historię? :)

Właśnie zakończenie filmu to jego najmocniejsza strona. Moc GŚ i Vadera została pokazana. Darth przybywa z jednym imperialnym niszczycielem i robi taki rozpiernicz, że chopaky wieją aż miło.

I fajnie, że wróci. Oby na początku spotkał K-2SO. <3

Fakt, końcówka była słaba. Andor powinien być nowym Katarnem.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Łotr 1"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.