Różne

Disney ujawnia nowe informacje o hotelu Star Wars

W Anaheim trwa D23 Expo. Swój pawilon tam mają m.in. Lucasfilm i Disney Parks, dzięki któremu dane nam było zapoznać się z nowymi informacjami na temat budowanego obok Galaxy's Edge w Orlando hotelu Star Wars, o którym po raz pierwszy usłyszeliśmy podczas tej samej imprezy dwa lata temu. Doświadczenie nazywa się Star Wars: Galactic Starcruiser i pozwala ono na spędzenie trzech dni i dwóch nocy „na pokładzie statku kosmicznego”.Umieszczony został on na należącym do Chandrilańśkich Lini Kosmicznych statku The Halcyon. Cena dla jednej osoby to zawrotne 3,300$ (wliczając w to wszystkie posiłki). Będzie można również zarezerwować „kapsułę” dla pięciu osób, która kosztować będzie 7,200.Hotel zapowiedziano w lipcu 2017, a prace na placu budowy też trwają od dłuższego czasu, co wiemy dzięki licznym doniesieniom obserwujących teren fanów. Udostępnienie Star Wars: Galactic Starcruiser planowane jest na pięćdziesiątą rocznicę otwarcia Walt Disney World w 2021 roku.Tagi: Hotel Star Wars: Galactic Starcruiser (3) Star Wars: Galaxy’s Edge (Star Wars Land) (80)

Komentarze (10)

AquaManiac -> Żaden problem, tyle że do Jankeslandu nie mam ochoty się wybierać.

Sprawdziłem sobie ceny noclegów w paryskich hotelach Disneya. Od 340 funtów w górę za osobę, bez posiłków - ale w cenie jest bilet wstępu na 2 dni.

Ciekawe czy te 3K zielonych też obejmuje bilety na wszystkie parki.

@Vergesso
Raczej we Francji :)

Żaden. Dokładnie tak zrobił pewien pan z Karkozji. Nawet wizę miał. ~:P

W Europie takie coś nigdy nie powstanie. A co za problem wsiąść w samolot i polecieć do USA?

Halcyon? :D
Ale że hołd dla starego EU - tak jak nawiązania do planety Chandrila - czy po prostu Bastion ma udziały w tym hotelu? :P

Natomiast inna sprawa, że gdyby taki hotel budowali w Europie, to byłbym ogromnie zainteresowany i już zbierałbym kasę na pobyt - ot kilkudniowe wakacje w starwarsowym hotelu, a że drogie? Wakacje często bywają drogie.

Ale że powstaje to wyłącznie w Jankeslandzie, to moje zainteresowanie się tutaj kończy. Dajcie znać, jak powstanie podobny w Niemczech czy w WB.

No, za tę cenę, to mam nadzieję, że zamiast zwykłych okien będą specjalne panele OLED wyświetlające obrazy z przestrzeni kosmicznej, a zamiast tandetnych imitacji hologramów za pomocą projekcji na kawałku poliwęglanu, będą prawdziwe holoprojektory... bo istnieją, może nie tak dopracowane jak prezentowane na filmach SF, ale dające dużo większą możliwość obcowania z „kosmiczną” techniką niż chińskie badziewie.

To czym się będzie różnił zwykły pokój od kapsuły?

W przypadku nieuiszczenia rachunku kapsuła zostanie wystrzelona w kosmos. Za friko, ale bez możliwości powrotu.

Ciekawe, czy kol. Halcyon ma udziały?

Noooo cena zawrotna dosc..

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.