Przyszłe filmy

„Skasowana” Trylogia Johnsona znowu skasowana

Dawno nie było nic o skasowaniu „Skasowanej” trylogii Riana Johnsona. Zapowiadaliśmy takie newsy w zeszłym tygodniu, no i doczekaliśmy się pierwszego. Tym razem to nie do końca odgrzewany kotlet. W każdym razie na Bounding into Comics bazując na wpisach twitterowych, podano, że trylogia Riana Johnsona została skasowana. Rian Johnson nie wyreżyseruje już – jakoby – żadnego filmu z „Gwiezdnych Wojen”. A decyzja w tej sprawie zapadła już w lutym 2018. Tyle, że od tego czasu nikt jeszcze nie poinformował o tym samego zainteresowanego. Te dwie ostatnie informacje raczej działają przeciw źródłu. Zwłaszcza, że jednym z powodów jest wpływ zniechęcenia części fanów po „Ostatnim Jedi” na wyniki „Hana Solo” (wyniki nie były znane w lutym 2018).Źródło twierdzi także, że na razie nie ma scenariusza do trylogii Johnsona, co prawdopodobnie jest prawdą. Ale podobno także nie ustalono żadnych ram historii. To akurat kłóci się z informacjami, iż Johnson ustalał pewne wspólne rzeczy razem z Davidem Benioffem i D.B. Weissem. Przypominamy także, że Kahleen Kennedy mówiła, iż planują obecnie nie o czym będą trzy kolejne filmy, ale jak „Gwiezdne Wojny” mają działać przez kolejną dekadę. Tu jeszcze warto wspomnieć inną plotkę, otóż Disney jakoby miał czekać z ogłoszeniem skasowania filmów Johnsona aż do grudnia, by nie psuć PRu przed „Skywalker. Odrodzenie”.

Plotki o zwolnieniu Johnsona krążą od bardzo dawna. Po części są też spowodowane taką a nie inną polityką informacyjną Lucasfilmu i Disneya. Zobaczymy, czy dziś na panelu filmowym na D23 uchylą choć rąbka tajemnicy?Tagi: D.B. Weiss (37) D23 Expo (76) David Benioff (38) Disney (407) Epizod IX: Skywalker. Odrodzenie (374) Epizod VIII: Ostatni Jedi (499) Han Solo (spin-off) (364) Lucasfilm (561) Plotki (1120) Rian Johnson (292)

Komentarze (22)

Super wiadomość

Błazny z Disneya dalej w akcji.

Może to nie jest skasowana trylogia, ale trylogia o kasowaniu sagi?

Z rycerzami Skasowanego Zakonu? Oglądałbym :)

Najgorzej jak pozwolą mu nakręcić film pt. "Trylogia skasowana".

@Rzodkiewka
Była mowa o dwóch niezależnych.

A na pewno miały być dwie oddzielne trylogie, tych gości od "Gry o tron" i Riana? Bo może będzie jedna trylogia, za którą będą odpowiedzialni w trójkę?

Mnie to nie dziwi. Poczytajcie sobie jego wypowiedź odnośnie "podejmowania ryzyka". Gość kręci jak tylko może XD

Bo im się spieszyło do SW :D miejmy nadzieję, że teraz nie będzie im się spieszyć do netflixa :P

tez tak mysle. finał gry o tron jest gorszy niż TLJ. z deszczu pod rynnę.

Rian > Dumb & Dumber

"Disney jakoby miał czekać z ogłoszeniem skasowania filmów Johnsona aż do grudnia, by nie psuć PRu przed „Skywalker. Odrodzenie”."

Sam bym tak zrobił i na to liczę już od jakiegoś czasu :P

Mam nadzieję że to 100% prawdy, było by to bardziej radosną wieścią niż powrót McGregora.

niech go zamrożą w karbonicie czy cos. jak przyjdą Dedeki to jeszcze zatęsknimy.

Rian, kończ, wstydu oszczędź !

Bardzo dobra wiadomość

I szkoda. Gdyby okazało się, że to prawda.
Od początku, a właściwie od TLJ uważam, że Rian powinien mieć nowe SW.. I bez tego obciążenia w postaci wcześniejszych filmów. Piszę to zupełnie serio, nie mam gorączki :P

Nic tylko wyciągnąć popcorn i czytać komentarze xDDD

Mam nadzieję że w końcu ogłoszą to oficjalnie.

Same dobre wiadomości dzisiaj, niech już tak zostanie:)

Rian wal Star Wars, kręć własne filmy.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Przyszłe filmy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.