Gry komputerowe

Jedi Outcast i Jedi Academy pojawią się na Playstation 4 i SwitchuTęskniliscie za Kyle'm Katarnem? A może za Jaden? Jeśli tak, to mam dla was dobrą wiadomość. Wygląda na to, że Lucasfilm postanowił wyżyłować odkurzyć markę, skutkiem czego oba tytuły już niedługo ponownie trafią do sprzedaży. We wrześniu trafi do nas tylko Jedi Outcast, Jedi Academy należy spodziewać się na początku 2020 roku. Już 24 września w tytuł będą się mogli zaopatrzyć zarówno posiadacze Nintendo Switch, jak i Playstation 4.Na koniec mała podróż w czasie i zwiastuny obu gier:

Tagi: Jedi Knight II: Jedi Outcast (87) Jedi Knight III: Jedi Academy (45) Nintendo Switch (2)

Komentarze (11)

Po co za czymś tęsknić i czekać? DF, JK:DFII, JK:JA i JKII:JO można mieć już teraz (no dobra, teraz nie ma promocji, więc ceny są "zabójcze"). Działają na 7, 8/8.1 i 10.

Ja tęsknię za Katarnem i Jan Ors. Jaden w mojej grze był facetem.

@AJ73 Oj tam oj tam, co z tego że EA. Zapłaci się te 39.99$ za dodatek który przewiduje 3 mapy, 5.99$ za każdy kolor miecza świetlnego, 19.99$ za każdą nową rasę. I będzie cacuszko.

Super gierki. Pamiętam, była to jedna z pierwszych gier z shaderami. Główny bohater miał mimikę i normalnie mówił. Problem był z tym że lasery za wolno leciały i pamiętam jak zawsze trudziłem się do planszy z kantyną. Jak był miecz świetlny to zaczynała się mega zabawa. W Jedi Academy miecz był od samego początku więc już bez problemu. Pamiętam te wpady na szturmowców gdzie wychodziło się bez ani jednego draśnięcia dzięki odbiciom broni Jedi. Superowo było.

To jest dramat, dramat proszę ja kogo. I szczęście zarazem. Szczęście, bo prawa do oldschooli ma LucasFilm, a nie EA. Inaczej w życiu by to nie wyszło ponownie, a o wersjach na konsole/ki to już w ogóle. Zobaczmy ... JK2 (2002), Jedi Academy (2003) i w te hiciory tamntych czasów ponownie będzie grać cała masa ludzi. Z naciskiem na tych starszych :P.
Niesamowite, że tyle lat minęło, a wystarczy odpalić na pięć minut te klasyki ... szczęśliwcy pececiarze :) mają dostęp do całej masy modów, skórek, upiększaczy.

Wake up !, Disney, już najwyższy czas, by zrobić growe sikłele tych tytułów ... OH WAIT !, licencję ma EA ?!, shhiiiiiitt ...

Ja bym jeszcze chciał by skonwertowali Jedi Knighta i Mysteries of the Sith.

Taka bieda z nowymi grami SW, że trzeba reanimować starocie :(

Hehe, autor newsa ma dobry humor :), MY nie tyle co tęsknimy za tymi postaciami w odświeżonych wersjach, my tęsknimy za tymi grami w nowej oprawie graficznej, tęsknimy za DOBRYMI grami SW ... MY, bo imię nasze, LEGION :P

Będą na PS4? Rewela.

Dajcie jeszcze kotory na ps4 plzzz

Ale to jakiś remasterek czy tylko podkręcona rozdzielczość?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.