Różne

Nowe logo Lucasfilm Animation

Yakface.com

Zapowiada się, że Lucasfilm przygotowuje się do nowej ery animacji, żeby rządzić na kanałach telewizyjnych Disney XD i na platformie Disney+. Studio animacji Lucasfilm Animation dostanie nowe logo, w którym pojawia się znany fanom hełm szturmowca-klona. O nowym logo dowiedzieliśmy się z oficjalnego wpisu w katalogu zastrzeżonych znaków, które wyłapał redaktor strony Yakface.
Lucasfilm Animation powstało w 2003 rok, jako niezależny oddział Lucasfilm, od tego czasu mogli zająć się współczesnymi animacjami Star Wars: "The Clone Wars", "Rebels", "Forces of Destiny", "Resistance", a spoza Star Wars pełnometrażowym filmem o wróżkach "Strange Magic".Najbliższą okazją, żeby zobaczyć nowe logo Lucasfilm Animation być może będzie premiera drugiego sezonu "Resistance", acz najprawdopodobniej zobaczymy go dopiero przy nowym sezonie "The Clone Wars" na Disney Plus.Tagi: Lucasfilm (539) Lucasfilm Animation (31)

Komentarze (6)

A IMO trzeba się szykować na nowe animacje.

Szok i niedowierzanie.
A 400k, to może dostała firma-córka powołana do stworzenia logo. Z kasy zeszło znacznie więcej, ot, choćby 5% dla firmy na D itd. itp. ~;)

Pewnie kosztowało 400.000$. Przynajmniej na taką cenę wygląda.

xD

Take se. Nie urywa.

Bardzo mocno się napracowali przy zmianie loga. SzapoBa!

Pisane na kolanach. Trzy zdania na krzyż w artykule, a wypatrzylem dwie literowki.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.