Mroczne widmo

P&O 349: Co było w Epizodzie I najtrudniejsze do narysowania?Dziś pytanie dotyczące “Mrocznego widma” i pracy Douga Chianga.

P: Co było najtrudniejszym elementem Epizodu I do wymyślenia i narysowania?

O: Trudno mi sobie zidentyfikować jeden konkretny element, gdyż wszystko przy Epizodzie I było wyzwaniem. Jeśli miałbym jednak wskazać jeden aspekt, byłaby to nowa filozofia estetyki, która jest widoczna w projektach tak mocno na ile to możliwe jednocześnie utrzymując je w uniwersum „Gwiezdnych Wojen”. Próbowanie stworzenia czegoś nowego i świeżego przy tej ilości scenografii filmowej jaką mamy dziś jest trudne. Szczęśliwie, mieliśmy silne wsparcie George’a. A co do innych rzeczy, to roboty i statki kosmiczne sprawiały mi trudność, mimo, że właściwie rysuję je przez cały czas.Tagi: Doug Chiang (85) Epizod I: Mroczne widmo (567) George Lucas (1019) Zapytaj Radę Jedi (Pytania i Odpowiedzi) (451)

Komentarze (8)

Szacunek za stworzenie własnej wizji Coruscant jednocześnie nie odrzucając koncepcji Ralpha McQuarrie. Każda scena z wieżowcami to uczta dla oczu.

@JackDanielsGD A może źle na to patrzysz, równie dobrze mógłbyś stwierdzić, że w ciągu dwóch godzin Luke zdołał wyrwać się w Tatooine i zniszczyć Gwiazdę Śmierci, a wiadomo, że to tyle nie trwało. Tworzenie to proces długotrwały, chociaż może i wygląda, że to tylko zwykłe stawianie pieczątek...

Do dzisiaj irytuje mnie scena przy której GL stawia pieczatki szybko przebegając oczami przy konceptach. Dla mnie to po prostu była tasma a nie przemyslane projekty. Brak głębi

Czyli się zestarzeli. Smutne. ~:(

Nie tylko trawa !, tam jest podprogowa reklama "Idylli" z XP :D

Przecież część ekipy z prequeli pracowała przy SW Disney`a (np. Wood, Rydstrom czy Chiang)

Szacunek za wykonaną robotę.

Wszyscy ci od PT zostali wywaleni z roboty, czy do czasu ST tak się zestarzeli, że już im się nie chciało?

Trawa nie z rolki, tylko z domyślnej tapety Windows XP :D.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Mroczne widmo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.