Atak klonów

P&O 350: Kto będzie następnym Anakinem?Dzisiejsze pytanie ukazuje sposób komunikacji między twórcami filmów a fanami w czasach prequeli. Rick McCallum odpowiada na pytanie, kto będzie Anakinem, zanim jeszcze ostatecznie wybrano Haydena. Natomiast samo pytanie wiele mówi także o dzisiejszych plotkach dotyczących nowych filmów.

P: Kto będzie następnym Anakinem?

O: Jeśli dodacie ze sobą wszystkie plotki z Internetu, czy kolumn z magazynów, to już obsadziliśmy około 37 Anakinów. Prawda jest taka, że nie mamy wybranego żadnego. Proces poszukiwania jest bardzo aktywny i zbliżamy się do końca. Szukamy aktora, który najlepiej będzie odpowiadał roli, którą napisał George, oraz takiemu który najlepiej będzie pracował z aktorami z którymi kontynuujemy współpracę, jak Natalie Portman i Ewan McGregor. Damy wam znać, jak już znajdziemy pasującego.

K: Pytanie jest z kwietnia 2000. Kontrakt z Haydenem Christensenem ogłoszono w połowie maja 2000. Z końcem czerwca ruszyły zdjęcia.Tagi: Epizod II: Atak klonów (846) Hayden Christensen (218) Rick McCallum (185) Zapytaj Radę Jedi (Pytania i Odpowiedzi) (444)

Komentarze (12)

Pamiętam jak cały fandom modlił się, żeby tylko Dicaprio nic nie został :D

Co to były za mroczne czasy, żeby w listach pytać kto będzie aktorem. Teraz mamy tyle wycieków, że już nikt uwagi nie zwraca na oficjalne informacje. xD

Kto będzie Anakinem, gdy ST się zapętlą z Rey->Shmi?

No dobra, była i nominacja do "Maliny", ale nie wnikajmy :P

I się opłaciło, bo trafił :)

Ee tam, Besson do Leeloo wybierał z pińciu tysiency!

ONLY 442 ? ... phi, powinni wybierać z TYSIONCA !

LUBSOK OCZERNIA LUCASA !!!!1!

Hayden zagrał tak jak chciał Lucas.

Szybko poszło, słabo wyszło. Nie dziwi więc.

i zostaje pytanie, czy to był dobry wybór??Wielu ludzi to męczyło............moim zdaniem aktor swoje zrobił a reszta to problem twórców.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Atak klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.