Przyszłe filmy

Kevin Feige wyprodukuje film(y) Star Wars

THRThe Hollywood Reporter zamieścił ciekawą informację odnośnie przyszłych produkcji Star Wars. Cały czas niewiele jest wiadome na ich temat poza tym, że w planach jest m.in. trylogia Riana Johnsona i seria filmów Benioffa i Weissa. Teraz, zgodnie z najnowszymi informacjami wiemy, że w produkcje przynajmniej jednego z przyszłych filmów zaangażowany jest Kevin Feige. Alan Horn potwierdził to w wypowiedzi dla THR. Wiedząc jak wielkim fanem Gwiezdnych Wojen jest Kevin wydawało im się sensowne aby wraz z Kathleen Kennedy pracowali wspólnie nad kolejnym filmem. Kwestią otwartą pozostaje czy będzie to jeden film czy też Kevin zostanie zaangażowany również do kolejnych produkcji.

Kevin Feige jest producentem stojącym za sukcesem innego studia należącego do Disneya - Marvela. W studiu Marvela pełni taką samą rolę jak Kathleen Kennedy w Lucasfilmie.Tagi: Alan Horn (34) Kathleen Kennedy (380) Kevin Feige (9)

Komentarze (17)

Czy musicie robić z siebie idiotów w tych komentarzach.
STOP
Musicie
Ok

Marvel to dobre da gimbazy. Nie widzę w tym nic specjalnego. Może lata nie te. Wolałem ich kreskówki z lat 90. teraz to takie napompowane i nienaturalne...

Jak donosi miki em, Kevin wyprodukuje ekskluzywny serial, dla ekskluzywnych posiadaczy ekskluzywnych telefonów i zegarków z dużym wyświetlaczem firmy Disney Swatch
STOP
Podobno serial będzie idealnym dopełnieniem gierek mobilnych tworząc bardzo spójny kanon
STOP
Robocza nazwa to Star Wars: Agencja bez tarczy
STOP
Poradnie okulistyczne zacierają ręce.
START

Disney na dnie

Przypilnuje ich tam.

Z jednej strony może to być ciekawe co mu wyjdzie, z drugiej MCU też ma słabsze filmy, więc nie można oczekiwać, że nagle każdy film SW każdemu się spodoba, bo marvele zarabiają krocie po kilkunastu częściach.

Ja mam tylko jedno życzenie - by nie zrobił z filmów tępej nawalanki bez żadnego głębszego znaczenia.

Tup,tup,tup ... O_O, tuputuputuputuputup

No, w końcu ktoś w konkretnymi kompetencjami, czekam na rezultat.

Napisanie wysokobudżetowego kloca w formie prostej przygodówki to żaden problem w dzisiejszych czasach, chyba że logistyczny w okresie produkcji. A tym bardziej rozwodnienia go w serial. Wtedy dostajesz argumenty, że nie możesz oceniać po 1 odcinku, a musisz czekać na koniec sezonu :D

Nie Kevin, trzymaj się z dala od tego szamba które zrobiła KK!

Nie rozumiem płaczu czemu Feige miałby zrobić kino superbohaterskie w SW. Jak dla mnie w Marvelu wykonuje zajebistą robote. 20 filmów które są ze sobą spójne i razem tworzą jedną wielką sage. Jeżeli SW pod jego wodzą będą tak samo widowiskowe to jestem na TAK.

Dokładnie, walić casting! Brie, dawaj tu!

#KathleenProtectStarWars przed centralnym planowaniem i całkowitą komercjalizacją filmów Star Wars.

A Brie? Oby!

Gwiezdne Wojny potrzebują kogoś na miarę Lucasa. Kathleen oceniam wyjątkowo nisko. Proszę, nie zróbcie z SW kina superbohaterskiego.

Star Wars: A Captain Marvel Story XD
Brie Larson, dawaj tu!

Może Kevin Feige, zrobi to lepiej i zastąpi Kathleen Kennedy

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Przyszłe filmy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.