TWÓJ KOKPIT
0

Książki

Młodzieżowe powieści powiązane z The Rise of Skywalker

2019-10-04 06:37:22

Piątek Mocy tradycyjnie rozpoczyna kampanię reklamową nowego epizodu i wtedy też zazwyczaj pojawiają się pierwsze publikacje związane z nowym filmem. Na książki dla dorosłych musimy jeszcze trochę poczekać, ale dziś ukazał się cały komplet książeczek dla dzieci, a także dwie powieści młodzieżowe.

Spark of the Resistance” Justiny Ireland opowiada o misji Rey, Poego i Rose, którzy otrzymują desperackie wołanie o pomoc z planety Minfar. Bohaterowie wierzą, że może znajdować się tam broń, która zmieni bieg wojny. Udają się na Minfar, aby zmierzyć się z lokalnym batalionem szturmowców i niebezpiecznymi, podniebnymi stworzeniami. Poniżej kilka ilustracji z książki, których autorem jest Phil Noto, także twórca okładki.Choose Your Destiny: A Finn & Poe Adventure” to już czwarta gra paragrafowa Cavana Scotta z ilustracjami Elsy Charretier. Zabawa polega na tym, że czytelnik sam musi przewidzieć kolejny ruch bohaterów. Jeżeli popełni błąd, to zazwyczaj misja zakończy się niepowodzeniem. Fabuła tej książeczki skupiona jest na Finnie i Poe, którzy wraz z BB-8 próbują zdobyć jedne z niewielu nieprzejętych przez Najwyższy Porządek zapasów bacty. Oczywiście na tropie medykamentów są także szturmowcy.Więcej o programie wydawniczym „Journey to Star Wars: The Rise of Skywalker” dowiecie się tutaj.
TAGI: Cavan Scott (105) Choose Your Destiny (4) Disney Press / Disney-Lucasfilm Press (100) Elsa Charretier (10) Journey to Star Wars: The Rise of Skywalker (12) Justina Ireland (49) Phil Noto (47)

KOMENTARZE (2)

  • ShaakTi11382019-10-04 19:29:25

    Dziękuję, że odmieniasz imię pana Damerona przez przypadki.

  • Qel Asim2019-10-04 09:37:37

    Tę młodzieżówkę chętnie poczytam :)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..