Komiksy

NYCC 2019: Charles Soule scenarzystą flagowej serii, Greg Pak pisze kolejnego Vadera

Ponieważ wszystkie serie komiksowe dobiegają w grudniu końca, na panelu Lucasfilm Publishing spodziewaliśmy się ekscytujących informacji. Coś tam dostaliśmy, jednak chyba w pełni usatysfakcjonowany nie będzie nikt.Flagowa seria „Star Wars wystartuje w styczniu od początku, tym razem jednak bezpośrednio po wydarzeniach z „Imperium kontratakuje”, i pod czujnym okiem jej nowego scenarzysty - Charlesa Soule'a. Zmienił się także rysownik, którym teraz będzie Jesus Saiz. Czego się spodziewać fabularnie? Nie do końca wiadomo, ale nie zaprzeczamy, że może być ciekawie, gdyż okres po Epizodzie V nie był dotychczas specjalnie eksplorowany.


Nowy komiks pisze także Greg Pak. Tak, będzie to kolejny „Darth Vader”, znów rozgrywający się w tym samym okresie, co seria flagowa. Znów będzie o wewnętrznych przeżyciach Vadera, tym razem po słynnej scenie z „twoim ojcem”. Lord Sithów ma także polować na tych, którzy ukrywali przed nim jego syna. Rysunki przygotuje Raffaele Lenoo.

C.B. Cebulski z Marvela obiecuje również nowe przygody Aphry i łowców nagród, ale nie podano szczegółów. Na pocieszenie przypominamy, że w grudniu rozpocznie się nowa miniseria „The Rise of Kylo Ren”, po której fani od początku wiele sobie obiecują. Nad projektem pracują Soule i Will Sliney.
Tagi: Charles Soule (82) Greg Pak (8) Marvel Comics (368) Star Wars (2020) (1) zapowiedzi komiksowe (79)

Komentarze (7)

Ha! Wiedziałem, że Luke stracił rękę naprawiając skraplacze i tatko odciął mu jedynie protezę.

Zgadza się, myślałem dobrze, źle napisałem.

@Nestor
Właściwie to nie licząc The Star Wars jest to piąta seria pod tym tytułem, bo przecież Republiki też pierwotnie wychodziły pod tym tytułem ;)

Nawiązując do podtytułu: które to już Star Wars?

Czwarte... A piąte licząc The Star Wars.xD

Przypomina mi się 2015, kiedy Aaraon miał dobre pomysły i dobry plan na główną serię, która przeplatała się z serią o Vaderze, by zakończyć to wszystko epickim crossoverem. Może znów dostaniemy coś podobnego. Nawet nie musi być przeplatania i crossoverów, byle główna seria miała coś ciekawego i znaczącego do powiedzenia. Myślę, że Soule da radę.

Okładka TRoKR z lewej to chyba wariant? Jeśli tak, to szkoda, bo lepsza niż ta po prawej.

Historia po IK była znakomita i pelna: Shadows of the Empire.

Kreska jest poprawna, całkiem przyjemna, ale zdecydowanie wolę ostre kreski jak u Rossa, Laminga czy Camuncoliego. Choć tu akurat sporo też zależy od kolorowania.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.