Skywalker. Odrodzenie

Wedge Antilles wraca do „Gwiezdnych Wojen”

Najważniejsza ciekawostka jest taka, że Dennis Lawson powróci do roli Wedge’a Antillesa w IX Epizodzie. Grał tę postać w klasycznej trylogii. Podobno potwierdzili to już jego przedstawiciele. W dodatku Wedge pojawia się też z tyłu okładki powieści Resistance Reborn. Warto przypomnieć, że aktor nie był specjalnie zainteresowany powrotem do tej roli przy „Przebudzeniu Mocy”. Wykluczył chęć powrotu w 2014. Jak widać Disney potrafi przekonywać.Trochę nowych rzeczy dowiadujemy się z produktów, które trafiły na rynek w piątek. Choćby nowe „Monopoly”, w którym dżunglowa planeta czy baza z „Skywalker. Odrozenie” jest określona jako Ajak Kloss. Według innych przecieków szturmowcy Sithów mieliby odpowiadać bezpośrednio Kylo Renowi. Z jakiegoś powodu on także na niektórych materiałach promocyjnych jest za logiem Sithów (topps), Poe zaś określony został mianem Jedi (koszulka).Mamy też zdjęcie Klauda, oraz nowe plakaty reklamujące film w kinach.Na koniec jeszcze jedna informacja, bilety niebawem powinny trafić do sprzedaży, przynajmniej w brytyjskiej sieci kin Odeon. Zobaczymy kiedy u nas ruszy sprzedaż biletów.Tagi: Denis Lawson (12) Epizod IX: Skywalker. Odrodzenie (322) Epizod VII: Przebudzenie Mocy (836) Plakat (212) Plotki (1093) przecieki (327)

Komentarze (47)

Ciekawe jaką kwotą go przekonali do tej roli na minutę na planie :D

@pako
Zaczekaj z tym mierzeniem aż będą filmiki, miał kwestię dialogową xD

To był mega powrót dokładnie na 1 sekunde

Skoro Poe ma ojca, to Wedge będzie jego matką. Wszystko się zgadza. Aha, nie zgodził się zginąć na początku E7, zatem zginie na początku E9. ~:)

Będzie Slide show na maksa. Film stroboskopowy. Nienawidzę takich filmów. Trzeba będzie oglądać z timinigiem 0.75., aby móc ogarnąć co się dzieje, skupić się na scenografii i klimacie SW.

@vaderart
Wedge nie jest ojcem Poe. Poe już w nowym kanonie Gwiezdnych Wojen ma ojca i jest to Kes Dameron, żołnierz Rebelii.

Wedge ojcem Poe??? W sumie miałoby to sens.

@Rzodkiewka
Zrobią rolę na miarę aktora, kalka.
Zostawią mu tylko oryginalny epizod, jeszcze gorzej bo ktoś sobie wymyślił że byłby idealnym mistrzem nieistniejących Jedi xDDD

To było trochę zaskakujące zatrudnić tak wielkiego aktora jak Max von Sydow do takiej krótkiej roli.

Tu by się Sean Bean najbardziej nadawał :D

@Great Saiyaman
Ale to byłaby dość spora kalka z ANH. Max von Sydow nawet z wyglądu przypomina Aleca Guinnesa ;)

@Hagan
Max von Sydow to idealna osoba do roli wielkiego mistrza Jedi (wiodącej postaci). Tylko Jar Jar mógł wpaść na to, żeby zrobić z niego no-name`a i uśmiercić na początku filmu.

W czym problem więc ?. Skoro Lucasowe Wojny to te jedyne istniejące, to należy je sobie zapętlić oglądając. I zostać TYLKO przy nich. I składać sobie destroyera z zapałek, dla spokojności, na przykład. W grudniu przecia mogą żyłki popękać, mózgi eksplodować od tej klęski Disneyowej ... bo wiadomo, że klęska będzie, prawda ? :P ... jest więc słuszna pora by zmienić sobie hobby, póki jeszcze czas.

@bartoszcze
tiaaa ;)

Tonący czyli disney poraz kolejny brzytwy się chwyta

@mesmerized
To nadal Twój problem że nie lubisz TESB czy ROTJ ;)

@bartoszcze
Ja nie lubię Gwiezdnych Wojen. Ja kocham Gwiezdne Wojny. Te, które wyszły spod ręki Lucasa.

@mesmerized
To Twój problem, że nie lubisz Gwiezdnych Wojen! :)

@bartoszcze
Nic dziwnego, że się "jarasz 10/10"... pochodnię nasączoną benzyną trudniej byłoby podjarać...

Po cichu liczyłem że Wedge pojawi sie, ale wolałbym żebym dowiedział sie o tym podczas seansu

Ja tam się cieszę, że Wedge się pojawi :)

bartoszcze --> niby tak, co tam ze starym, małym, zdezelowanym astromechem... A z drugiej strony - C-3PO ma (podobno) dostać swoją "rolę życia" w tym filmie, więc po cichu liczę, że rola R2 będzie większa. ;)

@Darth Hardcore
Przy tak wielkiej obecności R2 na ekranie w E7 i E8... pewnie gdzieś się pojawi na chwilę, ale to jednak bohater schyłkowy raczej. Byłoby śmieszne, gdyby zawstydził nowe droidy, ale może być ciężko o coś takiego.

Już wiem! Wiem, jak powinien nazywać się największy i najpotężniejszy w historii uniwersum Gwiezdnych Wojen Superniszczyciel - Abrams! Na cześć reżysera i jego dokonań.

Niepokoiło mnie, że do tej pory na chyba żadnym materiale nie było R2. "Blaszana puszko" - przeżyj ich wszystkich. ;]

Tu akurat plus dla Lawsona że nie chciał zagrać w TFA, skoro mieli go ubić już na początku filmu. W zamian mamy niewykorzystany potencjał świetnego aktora jakim jest Max von Sydow.

Lando, Leia, Chewbacca, R2, 3PO, teraz Wedge. Trochę im się nazbierało tych postaci do uśmiercenia.

Łooo tak bardzo wyparłem z pamięci Aftermath, że zupełnie zapomniałem jak blisko się znają Snap z Wedgem! Rzeczywiście byłoby świetnie, gdyby wykorzystali to w filmie.

Fajnie jakby była jakaś krótka scenka, może być humorystyczna pomiędzy Wedgem a Snapem, ot takie mrugnięcie dla tych co czytali Aftermath ;)

Może ojciec Poe 😜

Klaud xD

Nadchodzi g***o.

Błądzicie. Niech Stara Republika będzie z wami.

Kompas ustawiony na hajp. Bez względu na to co było dotychczas, jest, czy będzie. Jaram się 10/10. I niech Moc Jedi Warriora będzie z nami :)))

@Kwarc
Nie wiem jak oni są zdesperowani, ja się jaram ;) 10/10

To jest dla mnie niesamowite jak można tak długo s*ać barszczem na temat sequeli. No ale dobra, jak Wam to jakoś pomaga przetrwać w tym ciężkim świecie to go on

W TFA podobno miał być zamiast Von Sydowa na początku. Aktorowi nie podobało się, że jego postać ginie na początku.

A Ty? W skali od 0 do The Rise of Skywalker jak bardzo zdesperowany jesteś?

#NieIdęNaEp9

@bartoszcze
a) Pilota X-Winga
b) samuraja
c) pigmeja
;)

Taa.. Pewnie w ostatecznej bitwie - wszystkie ręce na pokład. Spoko, niech wraca. Pewnie i w epizodzie VII miał małą rólkę. I pewnie jak ma zginąć czy coś to lepiej w ostatniej części.

Można robić sondę kogo zagra:
A. właściciela warsztatu/sklepu z częściami do samolotów
B. emerytowanego pilota wojskowego
C. barmana
D. dowódcę ochrony

Ale to będzie g*wno

Let the past die, jedi, sith, rebels xD No a teraz jest sithem. What a fking mess.

Jak widać, nie wszyscy chcą grać w Star Warsach, Disney zdaje się opanował pewne sztuczki i potrafi wpływać na umysły :P ... oh, wait !, to pewnie robota Darka Ruina ! :D

Poe - Jedi W A R R I O R ... jak zobaczyłem ten t-shirt, to serio mnie przytkało :(

Czyżby miał dostać większą rolę niż w OT, skoro to mikry występ w niej tak go zraził do SW?

Film musi być naprawdę kiepski, skoro sięgają po takie "skamieliny" To wszystko by miało sens, gdyby on był od początku. bardzo bym chciał by Wedge był w nowej trylogii, ale nie po to by zaraz zginąć.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Skywalker. Odrodzenie"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.