Komiksy

Generał Leia, Chewie, Rey i Rose na Mon Calamari w „Allegiance”

Marvel to kolejne wydawnictwo biorące udział w „Journey to Star Wars: The Rise of Skywalker”. Każda październikowa środa, począwszy od dzisiaj, będzie charakteryzowała się premierą kolejnego zeszytu serii „Allegiance” Ethana Sacksa z rysunkami Luke'a Rossa.Generał Organa nie może pogodzić się z tym, że Ruchowi Oporu służy jedynie jako symbol, cały czas ukrywając się w obozie na Anoat, podczas gdy Najwyższy Porządek kontynuuje swoje podboje. Leia zabiera więc Rey i Rose na Mon Calamari, chcąc prosić o pomoc starych sprzymierzeńców, jednak rządzący tam teraz generał Nossor Ri nie jest specjalnie zainteresowany wciągnięciem swoich ludzi w kolejną wojnę.

W tym czasie Finn i Poe próbują zdobyć potrzebne rebeliantom uzbrojenie, jednak mają też problem w postaci ścigających ich łowców nagród. Ci zostali wprowadzeni do uniwersum w poprzednim komiksie Sacksa: „Galaxy's Edge”, który rozgrywa się już po „Allegiance”.

Wydanie zbiorcze komiksu pojawi się 19.11. Autorem okładek jest Marco Checchetto.Tagi: Ethan Sacks (9) Journey to Star Wars: The Rise of Skywalker (12) Luke Ross (20) Marvel Comics (362)

Komentarze (6)

Czytam te newsy o TROSce, a w głowie gra mi refren ostatniego kawałka Talking Heads z płyty "Little Creatures" z 1985...

Najważniejsze hasło wczoraj na Twitterze: początek spoilera Ackbar fucks koniec spoilera.

Dobry to komikś był, fajnie że wątek Mon Cali cisną. W końcu to na nich Leia liczyła w TLJ.

Bardzo dobry start, z niecierpliwością czekam na c.d.

Ross! Mój ulubiony rysownik komiksowy

Na oficjalnej jest preview drugiego zeszytu i nowy admirał Ackbar: syn TEGO admirała Ackbara. Z tego co wiem, to już był wspomniany w Spark of the Resistance, a to jedno z tych nawiązań, które naprawdę cenie, gdyż wspominają o sobie źródła różnego typu. Oby się tylko nie pogubili, bo mam małe obawy po przykrych doświadczeniach z Flight of the Falcon.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.