Skywalker. Odrodzenie

Finalny zwiastun „Skywalker. Odrodzenie” niebawem

Dziś kilka krótkich informacji. Od kilku dni chodzi po sieci wieść, że finalny zwiastun zawita w poniedziałek 21 października. Agent Johna Boyegi Femi Oguns twierdzi, że to nieprawda. Zwiastun pojawi się podobno w ten poniedziałek, 14 października podczas meczu.21 października zaś ma ruszyć w Stanach sprzedaż biletów. Może te dwie informacje się zwyczajnie zlały.

Tymczasem Anthony Daniels w Paryżu zaczął już prowadzić konferencje prasowe o IX Epizodzie. Jest fragment do zobaczenia.Na koniec jeszcze jedna ciekawostka, Bespin Bulletin wciąż twierdzi, że intensywne dokrętki trwały i że właśnie niedawno zostały zakończone.Tagi: Anthony Daniels (194) Epizod IX: Skywalker. Odrodzenie (334) John Boyega (211) Zwiastun (336)

Komentarze (21)

Trailer będzie 21. Gość od Boyegi zdaje się nie podał "kiedy", tylko, że w "Monday". A futbolowe mondaye są cztery. Sam Boyega zresztą już się tłumaczył za nie swoje, a swnn.com twitowało już wcześniej, że to właśnie 21 będzie finalny zwiastun. Disney nie ma tu nic do tego.

Disney zrobił wszystkich w jajo :D

Póki co nie ma zwiastuna. Zastanawiam się czy będą w nim sceny potwierdzające przecieki fabularne.

No i gdzie ten zwiastun? xd

Dobrze gadasz. Revan była kobietą.

edit: miało być Dżedaj Łoriora, jest potężniejszy :P

Powinno być siedem zwiastunów, każdy z tych siedmiu wersji TROS`a. Ten prawdziwy, z prawdziwej wersji filmu, powinien się ukazać na dzień przed oficjalną premierą filmu. To byłaby idealna zagrywka marketingowa, po której oczywiście wyj**ało by nam MÓZGI :P ...

J.J, jeśli to czytasz, to wiedz, że ja już WIEM. Rozgryzłem ten wasz misternie ułożony shock-plan. Disney może teraz mnie zatrudnić, albo na czas filmowego kotora :P, chętnie pomogę, powiedzmy na stanowisku ShowRunner Man Story Expert Koordinejszyn Menadźmnent :P. Zrobię wam całą fabułę za friko, i przy okazji wybiję z główek Revankę, raz a dobrze :D. I będzie dobrze.

I niech Moc Jedi Warriora będzie z nami ! :)

Wiecie, jest teoria, że będą zwiastuny i 14, i 21, tylko jeden będzie z TROS, drugi z Mando :).

@jarson93 też o tym pomyślałem ..

Przecież agent Boyegi napisał że zwiastun w poniedziałek. Nie napisał w który poniedziałek :)

Fajnie po francusku gada

Zwiastun mógłby, ale niekoniecznie. Do TFA oficjalny był później, zdaje się, że 20. A do TLJ był jednak wcześniej. Tak więc jest pół na pół :P

Szczerze to dla mnie jest to obojętne. Marketing w LFL ssie kule po całości i zwiastun powinien już być w sieci.

Finał sagi masz, spięte ma to być symbolicznie w finale jakąś scenę. Zwiastun w dniu urodzin Carrie byłby symboliczny w tym sensie, że niejako by przypomniał o jednej z głównych postaci, nie sądzisz ?.
A nawet jeśli, nie uważasz, że zwyczajnie byłby to ładny gest ?

Co mają urodziny Fisher do urodzin i co więcej o jakiej klamrze mówisz? xD

Wciąż uważam, że zwiastun będzie jednak 21 października. Co tych reshoot`ów ... to, czy przypadkiem Adam Driver nie kręci przypadkiem czegoś, ale zupełnie innego ? ... jakoś mi się to znów nie spina.

No ale mecz jest trzynastego... ~;)

edit. oczywiście agent Johna Boyegi :P

21 byłoby bardzo symbolicznie, i co więcej, akceptowalne przez fanów. 21 października to bowiem dzień urodzin Carrie Fisher. To byłaby piękna spinająca klamra. No, ale jeśli Boyega twierdzi, że będzie w ten monday ... Gdyby to ode mnie zależało, to zwiastun byłby 21. Właśnie dlatego.

Czyli w Polsce bilety po 1 listopada. Zwiastun 14.. No oby. Czas podobny jak zwiastun do epizodu VIII.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Skywalker. Odrodzenie"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.