Twórczość fanów

No to gdzie jest Rose?

Twitter

Znacie inicjatywę Inktober? To stworzone w 2009 wyzwanie polegające na rysowaniu każdego dnia października jednego rysunku - stąd nazwa, będąca kontaminacją słów „ink”, czyli „tusz” oraz „October”, „październik”. Od tego czasu podejmują je setki artystów - profesjonalnych i nie - na całym świecie.

Jedna seria rysunków szczególnie zwróciła uwagę fanów w ostatnich dniach. Rysowniczka podpisująca się pseudonimem Afterblossom spróbowała odpowiedzieć na pytanie, które dręczy społeczność przez ostatnie tygodnie: gdzie jest Rose? Skoro niemalże nie ma jej na oficjalnych materiałach marketingowych Epizodu IX, to zapewne gdzieś poszła, pewnie na wielką przygodę. Rysunki przedstawiające tę opowieść, utrzymane w stylistyce prostych, acz uroczych książeczek dla dzieci, zyskały sobie wiele pozytywnych uwag. Fani chcą, by jakieś wydawnictwo stworzyło z nich prawdziwą książkę - zainteresował się nimi między innymi Cavan Scott, więc może jest na to szansa?

Wszystkie prace możecie zobaczyć po przejściu na Twittera.Tagi: Cavan Scott (58) Epizod IX: Skywalker. Odrodzenie (334) Epizod VIII: Ostatni Jedi (489) Fanart (328)

Komentarze (10)

Przeminęła. W Disneyu to nic nowego.

Oemgie, jakie to jest kjut!!!

Tam gdzie Hux - w odmętach zapomnienia.

Nic nie stoi na przeszkodzie, by samemu stworzyć :D. W sumie to jest fajny temat na konkurs.

Czekam na taki sam komiks, tylko "Where is Kylo Ren?" ;)))

Paździerznik ~;)

#WhoCares

Czekam na taki sam komiks, tylko "Where is Hux?" ;)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Twórczość fanów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.