Ruch Oporu

„Ruch Oporu” #24 w USA

Różne

Już dziś na stacji Disney XD w USA zadebiutuje kolejny odcinek drugiego sezonu serialu „Star Wars: Ruch Oporu”, czyli „Live Fire”. Po emisji na XD po kilku godzinach odcinek pokaże się na Disney Channel i aplikacji Disney NOW. Poniżej opis i fragmenty, a obrazki można pooglądać na The Wookiee Gunner.

Kaz oficjalnie dołącza do Asów, podobnie jak Yeager, który uczy ich jak być lepszymi pilotami bojowymi; Tam dowiaduje się jak to jest być pilotką Najwyższego Porządku.

W zeszłym tygodniu pokazały się cztery nowe tytuły odcinków, dziś mamy opis jednego z nich:

„The Relic Hunters” - Gdy Kaz i drużyna przybywają na tajemniczą planetę, by kupić zapasy, dowiadują się, że [tamtejsza] osada została opuszczona, oraz że wzniesiono tam sekretną świątynię Sithów.

Tydzień temu pisaliśmy też o angielskiej premierze drugiego sezonu, która będzie miała miejsce 9 listopada. Wygląda na to, że będzie to europejski debiut, bo tak samo sytuacja wygląda w Niemczech. Mniej więcej za tydzień polskie internetowe programy TV powinny pokazywać tę datę - wtedy się dowiemy, czy i u nas druga seria zawita tego dnia.

Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Ruch Oporu (Star Wars Resistance) (146)

Komentarze (4)

Tyyyle czekania...

Akurat dzisiaj nudne było :P

Some Terrible Voice I hear ;)

No, no, niby serial miał być bez Mocy, a tu świątynia Sithów jednak będzie...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.