The Mandalorian

Pierwsze opinie o „The Mandalorian” pozytywne

Wczoraj późnym wieczorem w Los Angeles odbyła się konferencja prasowa na temat serialu "The Mandalorian", na scenie pojawili się najważniejsi aktorzy serialu: Pedro Pascal, Gina Carano i Carl Weathers, oraz twórcy serialu: Dave Filoni i Jon Favreau. W najbliższych miesiącach w internecie będą publikowane wywiady nakręcone z aktorami i twórcami filmu, nakręcone właśnie wczoraj. Na konferencji prasowej pokazano około 30 minut gotowego serialu, były to materiały zmontowane z co najmniej trzech odcinków. Opinie publikowane na temat pokazanego materiału są dość entuzjastyczne, podobno serial bardzo mocno opiera się o klimat Starej Trylogii, a jednocześnie pokazuje coś zupełnie nowego, słowem coś na co wielu widzów czekało na to od dawna. Ponadto, podobno nikt nie spodziewa się jaką rolę gra Nick Nolte. Komentatorzy chwalą Pedro Pascala jako najlepszego "silnego-ale-cichego" bohatera, bardzo często komplementują też muzykę Ludwiga Göranssona, która ma być ważnym elementem serialu. Komentatorzy opisują, że serial zachowuje kinową jakość filmów, obraz wygląda i imponuje zupełnie jakby był wyjęty z ekranu kinowego. Opisywano nawet interakcję z animowaną postacią, która wygląda tak foto-realistycznie, że powstać mogła dzięki technologii udoskonalonej w tegorocznym "Królu Lwie".
Całe nagranie z konferencji prasowej można obejrzeć poniżej:Podczas konferencji prasowej ujawniono też, że drugi sezon "The Mandalorian" już zaczął swoją produkcję, w piątek zakończono pierwszy tydzień zdjęć nowego rzutu odcinków. Ogłoszono też reżyserów nowego sezonu, do pracy powracają wszyscy filmowcy z sezonu 1, a dołączy do nich Jon Favreau...oraz Carl Weathers. Tak o aktorze zmieniającym się w reżysera wypowiedział się Favreau: "Carl był na miejscu, był częścią projektu, widział jak serial powstaje, jak eksperymentujemy, próbujemy poskładać w całość, więc jest on perfekcyjnie przygotowany do tej pracy. Rozumie tą historię, rozumie te postacie, obsadę i technologię. Także bardzo miło jest teraz pracować dla Carla". Weathers miał wcześniej doświadczenie reżyserując pojedyncze odcinki seriali telewizyjnych.

Premiera pierwszego odcinka „The Mandalorian” na platformie Disney+ 12 listopada. Pierwszy odcinek reżyseruje Dave Filoni.Tagi: Carl Weathers (14) Dave Filoni (467) Jon Favreau (107) Nick Nolte (19) Pedro Pascal (20) The Mandalorian (201)

Komentarze (8)

Już się nie mogę doczekać marca. ~;)

Bo ANH to RO2 przecież. :)

Myślę, że casuale mówili tak przede wszystkim o "Rogue One", mówili "tyle tam szturmowców i jeden X-Wing, to jest zupełnie jak w Starej Trylogii"... a R1 jest przecież z pewnego punktu widzenia nastrojowym odwróceniem Nowej nadziei ;).

@disclaimer +1

recenzje Epizodu 14
"TYM RAZEM JUŻ NAPRAWDĘ CZUĆ KLIMAT STAREJ TRYLOGII!"

Ten serial to będzie odtrutka na wszystko co się nie udało Disneyowi.

"Serial bardzo mocno opiera się o klimat Starej Trylogii, a jednocześnie pokazuje coś zupełnie nowego, słowem coś na co wielu widzów czekało na to od dawna."

Oh wait... czy nie mówiono tego samego o praktycznie każdym filmie SW z ostatnich 4 lat? Wytarty slogan, który stracił na jakimkolwiek znaczeniu.

Trochę głupotą jest oceniać serial po 30 minutach jednego odcinka, niemniej trzymam kciuki za ten projekt, jak za mało który ze stajni Disneya

"Serial bardzo mocno opiera się o klimat Starej Trylogii, a jednocześnie pokazuje coś zupełnie nowego, słowem coś na co wielu widzów czekało na to od dawna."

Nic więcej mi nie trzeba. Dziękuję. Hajp wzrósł 100/10 :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "The Mandalorian"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.