Star Wars TV

Ewan McGregor o serialu

Ewan McGregor udzielił wywiadu magazynowi Men’s Journal. Tam przyznał, że teraz odetchnął z ulgą, bowiem od czterech lat musiał kłamać na temat powrotu do swojej roli. Tu warto przypomnieć, że po pierwsze przez te cztery lata nikt nie pytał Ewana o serial, a o spin-off. On sam natomiast odpowiadał, że chętnie by wrócił i sugerował nawet by fani dopytywali o to Lucasfilm. Ale to, że serial wyewoluował z pomysłu na filmy wiemy od dość dawna. McGregor zaś potwierdza, że pracowali nad tym już 4 lata temu.

Druga ciekawostka to już informacje o samym serialu. Ewan potwierdził, że będzie to sześć godzinnych odcinków. Akcja ma się dziać między „Zemstą Sithów” a „Nową nadzieją”, zaraz po upadku zakonu Jedi. Ich rzeź ma być w jakiś sposób znacząca w serialu, tak przynajmniej sugeruje Ewan, jednak nie chciał ciągnąć dalej tego tematu.

McGregor dodał, że zdjęciami zajmą się najwcześniej latem 2020. Premiera w 2021 na Disney+.Tagi: Disney+ (140) Ewan McGregor (419) Plotki (1120) Serial aktorski (200) Spin-off 4 (przyszły) (30)

Komentarze (9)

“the Jedi Order was falling apart. It will be interesting to take a character we know in a way and show him—Well, his arc will be quite interesting, I think, dealing with that the fact that all the Jedi were slaughtered with the end of Episode III. It’s quite something to get over.”

Dlaczego wszyscy zawsze zakładają, że Kenobi musiał 20 lat tylko siedzieć w lepiance na Tatooine xD Przecież mógł wylecieć na jakiś krótki czas, żeby COŚ zrobić, cokolwiek.

Z Larsem konfliktów może być sporo. Po jednym na odcinek:
1. Kto ładniejsze babki z piasku lepi.
2. Z czego nie da się upędzić siwuchy.
3. Kto więcej jej wypije.
4. Kto ma większego kaca.
5. Kogo bardziej kocha Luke.
6. A kogo Beru.

Czyli tak... Jeśli zaraz po III epizodzie, to pewnie walki jakieś będą. I też w sumie jakiś konflikt z Larsem mogliby pokazać.

Dlatego nie ma co wierzyć we wszystko co się słyszy w wypowiedziach i oceniać dopiero efekty.

Co za szczęście że Kenobi miał w ROTS tę postarzającą brodę, może nie będzie widać że przybyło mu 15 lat ;)

Nie kłamał. Wszystko zależy od naszego punktu widzenia 😋.

Kłamał, bo tak miał w kontrakcie. Co za czasy! ;)

Za karę, że kłamał, powinni mu zrobić długi nos w serialu :P

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.