Skywalker. Odrodzenie

Nowe zdjęcia i plotki o „Skywalker. Odrodzenie”

Zaczynamy od reklamy. Chodzą plotki, że do „Skywalker. Odrodzenie” może być dołączony zwiastun „Nie czas umierać”, czyli najnowszego Bonda. Czy to prawda, zobaczymy. Natomiast czy to byłaby dobra inwestycja, można powiedzieć, że tak. Choć jest małe ale. Wg Box Office Pro, film J.J. Abramsa w USA powinien przynieść w pierwszy weekend jakieś 185 – 225 milionów, celują jednak, że będzie to blisko 200 milionów USD. Jeśli to się sprawdzi, to będzie najmniej dochodowy film z trylogii sequeli. Dla porównania „Przebudzenie Mocy” pobiło rekordy zarabiając 247,9 miliona USD, „Ostatni Jedi” zanotował „drastyczny” spadek do 220 milionów USD. Więc jeśli „Skywalker. Odrodzenie” zarobi ledwo 200 milionów to wypadnie gorzej w takim porównaniu. Niemniej jednak wciąż dobrze. „Han Solo” w USA w sumie zarobił 213 milionów USD.Tymczasem mamy dwa nowe zdjęcia. Pierwsze jest z filmu, widać na nim Johna Boyegę w Wadi Rum.

Drugie to zdjęcie z planu. Widoczny na nim Anthony Daniels zachęca wszystkich, by przed Epizodem IX obejrzeli sobie wszystkie pozostałe. Zdaniem aktora, pomoże to lepiej docenić najnowszy film. Czasu zostało w sam raz tyle, że można spokojnie oglądać jeden film, co weekend.Kelly Marie Tran powiedziała, że Rose będzie grubą rybą w Ruchu Oporu. I zdaniem aktorki jest to zrobione w bardzo ciekawy sposób. Kelly przyznała, że musiała się wiele nauczyć, miała różne treningi, choćby tego jak trzymać broń, bowiem nigdy takiej w życiu nie trzymała w ręku. Dodała też, że niektóre sceny były bardziej wymagające niż się to wydaje. Choćby to, że siedząc na koniach nie strzelali z łuków, całość kręcono dwa razy.

Daisy Ridley natomiast powiedziała, że samo kręcenie walki Kylo Rena i Rey trwało 6 dni. Nie licząc oczywiście przygotowań, szkoleń, powtarzania choreografii i tak dalej.

A na koniec ciekawostka. Otóż oglądając uważnie „The Mandalorian” natkniemy się podobno na spoiler do Epizodu IX. Serial i film mają być jakoś powiązane. Jak, na razie nie wiadomo.Tagi: Anthony Daniels (204) Daisy Ridley (224) Epizod IX: Skywalker. Odrodzenie (379) Epizod VII: Przebudzenie Mocy (858) Epizod VIII: Ostatni Jedi (501) Han Solo (spin-off) (369) J. J. Abrams (506) James Bond 007 (70) John Boyega (218) Kelly Marie Tran (60) The Mandalorian (201)

Komentarze (18)

Czyli jednak panna Tico będzie zabijać to, czego nienawidzi, chroniąc to, co kocha. Cóż za zwrot akcji.

Szkoda mi tylko grafików, scenarzystów, oświetleniowców i aktorów, bo włożyli tyle pracy, aby wyprodukować gniota. Nie szkoda mi Jar Jara, a tym bardziej wiedźme Kathleen.

Ostrożnie, równie dobrze spoiler mieliśmy już w traolerach do Mando. Ale to raczej taki delikatny.

Pewnie chodzi o Droidy separatystów. Pojawiają się w obu trailerach.

Pewnie będą tak "powiązane" jak disnejowskie dzieło z klasyczną trylogią ;P
albo jednym aktorem który mignie przez kilka sekund tu i tam.

Adam, mój kanon piękna jest związany z laskami, które spotykam co weekend (i nie tylko) w knajpach, pubach i klubach. Także pudło. Przegrałeś. Znowu. Hehe.

O to chodzi, że łatwiej jest cisnąć bekę z kogoś kto jest sławny i brzydki (wg kogoś) niż użalać się nad swoją nadwagą/skoliozą/pryszczami/itd.

Ooo, to będziemy uważnie oglądać :).

Czekałem aż ktoś to napisze ;) O co chodzi z grubą Rose? Przecież Kelly Marie Tran nie ma jakiejś widocznej nadwagi, po prostu nie wpisuje się w wasz kanon piękna wykreowany przez reklamy.

dosłownie grubą

No ale u nas (czyli u nie-Finstera) też liczą weekendy. A mnie ciekawi jak.

Pewnie spoiler z Mando będzie w ostatnim odcinku czyli po premierze TROS.

Yogurt, Yogurt, taki stary a nadal nie rozumie że to tylko u Finstera ;)

Hmmm, a gdzie zaliczą moje 17PLN za seans w środę? Do weekendu otwarcia (powinni zacząć przedpremierowo puszczać w poniedziałek - więcej dni weekendu, więcej kasy)? Czy może będzie to lewa kasa na ksiuty?

Z tym spoilerem w Mando to zaciekawili :)

"Będzie grubą rybą" - xDDD

Nie jestem w stanie napisać, jak bardzo nie mogę się doczekać!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Skywalker. Odrodzenie"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.