Ruch Oporu

„Ruch Oporu” #26 w USA

Różne

Już dziś na stacji Disney XD w USA zadebiutuje kolejny odcinek drugiego sezonu serialu „Star Wars: Ruch Oporu”, czyli „The Engineer”. Po emisji na XD po kilku godzinach odcinek pokaże się na Disney Channel i aplikacji Disney NOW. Poniżej opis i fragmenty, a obrazki można pooglądać na The Wookiee Gunner.

Kaz i Neeku trafiają na Nenę, niktoańską inżynier, która ledwo uniknęła ataku Najwyższego Porządku.Pojawił się też filmowy spis ciekawostek z poprzedniego odcinka, czyli „Bucket's List”.Mamy także tytuły i opisy dwóch grudniowych odcinków. Na razie nie wiadomo czy po ich emisji serial czeka przerwa - zapewne tak, w zeszłym roku mniej więcej w tym samym czasie pierwszy sezon przestał być nadawany, ale za to dostaliśmy serię krótkich epizodów. Może będzie tak i w tym roku.

  • „The Voxx Vortex 5000” - 01.12 - Kolosowi kończą się pieniądze, więc Hype ryzykuje wszystko, zabierając asy na wyścig do Kasyna Vrankiego, prowadzonego przez Hutta Vrankiego.

  • „Kaz's Curse” - 08.12 - Pirat rzuca na Kaza klątwę, przez którą na młodzieńca na każdym kroku czyha niebezpieczeństwo. Xiono wkrótce zmuszony jest poprosić o pomoc Mikę Grey, lecz klątwa wkrótce się pogarsza, gdy pojawia się Guaviańska Banda Śmierci.


Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Ruch Oporu (Star Wars Resistance) (146)

Komentarze (4)

A u nas startuje w sobotę? I ślicznie. ~:)

Poprzedniego nie dałem rady skończyć. Oby tym razem było lepiej.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.