TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Taylor Swift i Star Wars?

2019-11-04 12:02:48 YouTube

Swego czasu na Bastionie pojawiła się seria newsów poświęconych fanowskim teledyskom łączącym Gwiezdne Wojny z muzyką solistów i zespołów mających na swoim koncie najwięcej sprzedanych albumów lub/oraz najlepiej sprzedające się pojedyncze albumy. Znajdziecie je tutaj (część filmików jest już niestety niedostępna):
Część pierwsza: Michael Jackson, The Beatles i Elvis Presley.
Część druga: Madonna i Queen.
Część trzecia: ABBA i AC/DC.
Część czwarta: Pink Floyd i Elton John.

Jak widać byli to muzycy, których utwory są znana od naprawdę wielu lat. Wśród twórców z największą ilością sprzedanych albumów znajduje się też piosenkarka z młodszego pokolenia - Taylor Swift. Nie kojarzy się ona raczej z Gwiezdnymi Wojnami, ale jak widać i jej piosenki są z nimi zestawiane. Poniżej możecie sprawdzić jak wypada taki miks.

"...Ready For It?"


Kylo Ren "Look What You Made Me Do"


Han i Leia "Wildest dreams"


TAGI: Fanowskie teledyski (72) YouTube (158)

KOMENTARZE (4)

 • darth_numbers2019-11-08 05:22:30

  Taylor Swift w SW ma "historię". Jeszcze przed premierą TFA, Mike Stoklasa aka Mr Plinkett, wypuścił komiczny filmik, w którym jest śmieszna krótka scena - Imperator Palpatine słucha kawałka Taylor Swift. Pasowało :D

 • Kasis2019-11-04 21:41:44

  ShaakTi --> Hehe ;P

  Evening --> Nie wiem czy dobrze Cię rozumiem. Chodzi Ci o fanki, które lubią takie klimaty i tworzą takie rzeczy? Ja to traktuję jako nieszkodliwą ciekawostkę :P Akurat usłyszałam w radiu jej piosenkę i pomyślałam "Ciekawe czy są fanowskie filmiki do Swift... Na bank są". I oczywiście musiałam sprawdzić. Osobiście mam słabość do twórczości fanów, nie ważne czy jest w moich klimatach, fascynuje mnie jej różnorodność.
  A tu akurat nawet mi się podoba ten filmik poświęcony Kylo. Pasuje.

 • ShaakTi11382019-11-04 20:42:55

  Jezus, już myślałam, że dostała rolę :P

 • Evening Star2019-11-04 16:30:00

  Taylor Swift? Nawet nie przeglądam. Te kobiety wykończą sw.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..