Książki

Uwagi Fanów

Na ostanim spotkaniu i nie tylko, rozmawiamy o całym stuffie jaki ukazywał się i ma zamiar ukazać się w Polsce. Jeżeli jesteś tego ciekaw zajrzyj tu:
Tak jak już pisałem, wielokrotnie rozmawialiśmy na spotkaniach, czy też za pomocą maili, o tym co wychodzi na naszym bardzo ubogim rynku, a dotyczy Star Wars. Doszliśmy do jednego, sami podcinamy gałąź na której siedzimy, ciągle narzekając, że to okładka jest za cienka, a innym razem że za gruba, a to że papier jest kiepski i przypomina toaletowy, albo za śliski. Przecież to ręce same opadają do ziemi, a Moc uchodzi jak powietrze z dziurawego balonu :( Jeżeli mamy jakieś zastrzeżenia to piszmy je bezpośrednio do wydawcy, czy też do importera. A nie od razu z grubej rury dajemy taką swoją opinię na njusy, czy gdzie tam nas poniesie. Przecież wydawca czy importer był by dużo bardziej "zorientowany", wiedząc że coś jest jednak nie tak jak powinno być i że musi poprawić swój "wyrób".
I tak sami "zabiliśmy" Magazyn Komiksowy wydawany przez Egmont Polska. A czym on się różnił od wydawanego w Wielkiej Brytanii Star Wars Comic, właśnie pisząc te swoje "wypociny" mam przed sobą jeden i drugi, i powiem że jakoś jeżeli chodzi o jakość, żadnej różnicy nie widzę? Jedyną jaką zauważam, jest cena którą trzeba zapłacić za SWC - prawie 20 zł. No tak, ale za to jest "zachodni" i to całą gębą - po angielsku, ha! No ale co z tego?
To co teraz piszę, jest wynikiem rozmów jakie przeprowadziłem w wydawnictwie Egmont i Amber. Oni naprawdę "nie gryzą" i czytają każdego maila od czytelnika, czyli od nas i odpowiadają. W Amberze doszło do sporych zmian, książki będą tłumaczyć zupełnie inny ludzie, a tym samym możemy spodziewać się poprawy tłumaczeń i zapewne wreszcie ukarze się długo oczekiwana seria, dotycząca pewnej eskadry :)
Wydawnictwo Egmont, również zmienia swoje podejście do "Fanów Star Wars made in Poland". Pojawi się sporo ciekawych pozycji dla "weteranów" jak i "młodzików".

Póki co, piszmy czego dokładnie chcecie i w jakiej formie ma "to" zostać wydane. Podaję maile do obu wydawnictw:

Amber: sales@amber.supermedia.pl lub media@amber.supermedia.pl.

Egmont: Hanna Baltyn lub Dorota.Tagi: Amber (525) Egmont Polska (595) fani (107)

Komentarze (0)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.