Ruch Oporu

„Ruch Oporu” 2x01 w Polsce i #27 w USA

Różne

Już w jutro nastąpi europejska premiera drugiego sezonu „Ruchu Oporu”, a co za tym idzie, również polska. Odcinki w rodzimym języku będziemy mogli pooglądać na kanale Disney XD o godzinach 07:29 i 22:00. Na początek zaczynamy od „Into the Unknown”. Poniżej opis i fragmenty.

Po wyleceniu w kosmos dzięki Kazowi i spółce, Kolos ma problemy natury inżynieryjnej, które pogarsza tylko tajemniczy pasażer na gapę.

A w Stanach w niedzielę będziemy mogli obejrzeć szósty epizod drugiego sezonu, „From Beneath”. Po emisji na XD po kilku godzinach odcinek pokaże się na Disney Channel i aplikacji Disney NOW. Obrazki można pooglądać na Jedi News.

Flix zabiera Kaza i spółkę na swoją ojczystą planetę, by zdobyć paliwo z rodzinnej rafinerii. Odkrywa on jednak, że prowadzone przez familię odwierty obudziły coś potwornego.Pojawił się też filmowy spis ciekawostek z poprzedniego odcinka, czyli „Bucket's List”.Zapraszamy do dyskusji na forum o „Into the Unknown” i „From Beneath”.Tagi: Ruch Oporu (Star Wars Resistance) (146)

Komentarze (3)

Taki sobie filler z potworkami :P

To się dzieje ciut po "bitwie" o/nad D`Qar, a sezon ciągnie się do EIX.

Poranna godzina jest barbarzyńska, ale jakoś udało się dooglądać do końca. ~;)

Wiadomo jak na osi czasu obecne odcinki stoją bo niby minęło dużo czasu od bitwy o D`quar, z drugiej nie było sygnału od Leii?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.