Ruch Oporu

„Ruch Oporu” 2x02 w Polsce i #28 w USA

Różne

Już w jutro na polskim kanale Disney XD będziemy mogli obejrzeć kolejny odcinek „Ruchu Oporu”, zatytułowany „A Quick Salvage Run”. Emisje przewidziane są na godziny 07:29 i 22:00. Poniżej opis i fragmenty.

Kolos potrzebuje hiperpaliwa, więc Kaz sugeruje zaatakowanie statku Najwyższego Porządku. Wyprawa po zapasy szybko się komplikuje, gdy pojawia się wróg.A w Stanach w niedzielę będziemy mogli obejrzeć siódmy epizod drugiego sezonu, „The Relic Raiders”. Po emisji na XD po kilku godzinach odcinek pokaże się na Disney Channel i aplikacji Disney NOW. Obrazki można pooglądać na Jedi News.

Gdy Kaz i drużyna przybywają na tajemniczą planetę, by kupić zapasy, dowiadują się, że tamtejsza osada została opuszczona, oraz że wzniesiono tam sekretną świątynię Sithów. .Pojawił się też filmowy spis ciekawostek z poprzedniego odcinka, czyli „Bucket's List”.Okazuje się też, że, wbrew temu co przypuszczaliśmy, na razie nie będzie przerwy w serialu. Odcinki na resztę grudnia przedstawiają się następująco, choć dwóch ostatnich nie możemy jeszcze w stu procentach potwierdzić.

  • „Station to Station” („Stacja w stację”) - 15.12 - Kaz i Neeku wkradają się na stację paliwową Najwyższego Porządku, aby zabrać ważny komponent, lecz ich plany spełzają na niczym, gdy wpadają na Tam i generała Huksa.

  • „The Missing Agent” („Zaginiony agent”) - 22.12.

  • „Breakout” („Ucieczka [z więzienia]”) - 29.12.


Zapraszamy do dyskusji na forum o „A Quick Salvage Run” i „The Relic Raiders”.Tagi: Ruch Oporu (Star Wars Resistance) (146)

Komentarze (4)

Ryvora :D z Armitagem.

Poranne wstawianie ma przyszłość. I przeszłość też.

Gdzie tam? I kto? ~;)

Znów czeka mnie ranne wstawanie...

Tam kręci z generałem Huxem?

No jestem bardzo ciekawa tej świątyni :).

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.