Bastion

No to ruszamy ...

No i w końcu, po długim okresie ciężkiej pracy i wyczekiwań, oficjalnie rusza Bastion.net.
Sama nazwa strony to nie tylko odzwierciedlenie naszej chęci bycia ostoją, bastionem polskich fanów "Gwiezdnych Wojen", ale i aluzja, bo przecież stolicą Resztek Imperium była planeta Bastion.
Na dzień dzisiejszy ruszyliśmy przede wszystkim ze skryptem newsowym, forum i kilkoma opisami, jednakże z czasem będziemy się rozwijać.
Bastion.net powstał z połączenia kilku stron o tematych Starwarsowej, a były to na dzień dzisiejszy Star Wars Dantooine, Obroa-Skai, Pic of the Week oraz Star Wars Games. Ponieważ jesteśmy otwarci na współpracę mamy nadzieję, że do naszego grona dołączą wkrótce i inne strony. Sam pomysł utworzenia Bastionu narodził się na naszym forum, jesienią zeszłego roku. Wtedy to zaczeliśmy się organizować i tworzyć to co dziś oficjalnie otwieramy.
Warto wspomnieć, że chyba jako jedyna w Polsce strona o "Gwiezdnych Wojnach" mamy także swoją wersję w WAP.
A na koniec należy wspomnieć o Stopklatce. Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować, za danie nam miejsca na serwerze, a przez to umożliwienie utworzenia Bastionu. Największe podziękowania jednak należą się Panom, Krzystofowi Spórowi, redaktorowi naczelnemu Stopklatki, oraz Panu Przemysławowi Basiakowi, członkowi zarządu. Bez ich współpracy na pewno jeszcze byśmy nie ruszyli.

W imieniu całego składu Bastion.netu życzymy Wam miłego serfowania.Tagi: Bastion (133)

Komentarze (8)

@Mossar Najlepsze że cześć z nich to są Ci ludzie którzy powiedzą Ci że zgorzkniały Luke z TFA jest out-of-character i zaprzeczeniem ROTJ bo przecież był takim optymistą, pełny wiary i przyjacielski itp. itd. :D

Jak tu było słodko w tym 2005. No nic, czas zmienia ludzi.

Hmmm bardzo mi przyjemnie że niejako współtworzę to forum z ludźmi o zblizonych mi poglądach (choć nie na wszystko). Bardzo dziękuję:)

Ooo raju. Ale ten czas leci :)

A za 4 dni trzecia rocznica mojej rejestracji na... starym HoloNecie :) Znamienna data w moim życiu ;)
Wtedy zaczął się najwspanialszy czas w moim życiu - czas pośród przyjaciół. Niech trwa aż do końca świata ;)

Urodziny? A balony na bannerze, a ,,sto lat'' miast wszelkich muzyczek? A tort dla wszystkich użytkowników? Co to za urodziny...

'...i oby twoja śmierć była bezbolesna' -_-"

bastion.net... heh, do dzisiaj na niektórych stronach można spotkać takie bannery ;P

Ooo! Wszystkiego najlepszego! :)

O jak fajnie! Dziś trzecia rocznica... Wszystkiego najlepszego:) Żyj długo i szczęśliwie, Bastionie, i rozwijaj się... Pozdro dla wszystkich.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Bastion"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.