Gry komputerowe

Dobry wynik Star Wars Jedi: Fallen OrderDługo wyczekiwana gra Star Wars Jedi: Fallen Order zadebiutowała dwa tygodnie temu i wygląda na to, że podbiła serca i portfele graczy na całym świecie. Tytuł zebrał wysokie oceny od recenzentów i świetnie się sprzedał, o czym poinformowało Electronic Arts. Średnia ocen na poziomie 83% odbiła się na sprzedaży. Gra pobiła dwa rekordy: „najszybciej sprzedająca się w ciągu pierwszych dwóch tygodni cyfrowa premiera gry Star Wars” oraz „najlepiej sprzedającym się tytułem Star Wars od EA na komputery stacjonarne w okresie premiery”.

Zadowolenia nie krył szef Respawn, Vince Zampella:

„W imieniu Respawn i EA dziękujemy wszystkim za wsparcie studia i zespołu w trakcie tworzenia i premiery Star Wars Jedi: Upadły zakon. Opowiadanie historii w galaktyce Star Wars jest spełnieniem marzeń, a odbiór od fanów był niesamowity.”


Oświadczenie wydał także Disney:

„Star Wars Jedi: Upadły Zakon pokazuje niesamowity potencjał oryginalnej narracji w grach Star Wars. Ścisła współpraca między Respawn i Lucasfilm jest doskonałym przykładem tego, w jaki sposób możemy zapewnić fanom niesamowite wrażenia opowiadające znane historie, które kocha niemal cały świat, a jednocześnie być zabawną i innowacyjną grą. Dzięki fantastycznemu jak dotąd przyjęciu i premierze Star Wars Jedi: Upadły Zakon gra stała się pozycją obowiązkową na najbliższe święta.”


Wiele wskazuje na to, że studio Respawn dostanie szanse na opowiedzenie kolejnych historii ze świata Gwiezdnych Wojen. Cieszycie się? Macie swój udział w sukcesie finansowym Upadłego Zakonu ?Tagi: EA Polska (36) Electronic Arts (125) Jedi: Fallen Order (44)

Komentarze (9)

Gra jest świetna i mam nadzieję, ze dobre wyniki zmuszą EA do produkcji tego typu tytułów. Moja recenzja tutaj CLICK https://youtu.be/nKkkQQqWzj0

Ja jestem skąpcem i czekam na styczniową wyprzedaż. :)

Brawo. ~:) Ale, póki co, złotówki na to nie wydałem. ~:P
A że najlepiej... No cóż, ostatnie coś na poważnie było jakoś tak w 2006. ~;)

No graty... Jednak warto chyba zaznaczyć, że gdyby nie ta pustynia od 2012 (tak Disney, patrze na Ciebie i to zarżnięte studio Lucasarts -,-) z grami dla jednego gracza w świecie Gwiezdnych Wojen to przypuszczam że AŻ takiego sukcesu by nie mieli. Inaczej mówiąc desperacja po prostu zrobiła swoje i miała w tym też swój udział, bądźmy szczerzy. Nie twierdze, że JFO to zła gra.

Gra kupiona na premierę. Po świetnym Titanfallu 2 nie zwątpiłem w Respawn.

No i super, sigle to single. Ale przyznać trzeba że promocja na streamach była mocna, nawet IzakOOO grał (oczywiście nie za darmo :)). Ja czekam na promocję na Steam, pewnie 4 maja będzie.

Gratulacje DLA NAS, GRACZY ! 💪🤘
Pokazaliśmy MOC, WE DID IT ! 👊👏👏👏

EA pewnie zdziwione, że gra single tyle zarobiła, co popsuło im model finansowy z mikropłatnościami. Tym lepiej dla fanów.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.