Aplikacje mobilne

„Skywalker. Odrodzenie” na Messengerze

Facebook

TROS nie daje o sobie zapomnieć i od teraz będziecie mogli myśleć o ostatniej części sagi Skywalkerów nawet podczas pisania wiadomości na telefonie. Od kilku dni użytkownicy Messengera mogą wypróbować kilka starwarsowych nowości.

Po pierwsze, naklejki. Te akurat wychodziły także przy okazji poprzednich filmów.Po drugie, mamy gwiezdny motyw kolorystyczny. Białe zazwyczaj tło zmienia się na gwiazdy w kosmosie, a dymki czatu na lekko ciemniejszy niż domyślny odcień niebieskiego. Dodatkowo pojawiają się nowe reakcje na wiadomości. Aby zmienić motyw na komputerze, trzeba wejść w konwersację. Po prawej stronie jest opcja „Kolor/Change Theme”, tam trzeba wybrać ikonkę „Star Wars”. Na telefonie wchodzimy w konwersację, klikamy w nazwę grupy, a potem w „Motyw”.Wreszcie, dodano nowe efekty do czatu wideo. Możemy ustawić sobie błękitne/czerwone światło po obu stronach, zmienić w pilota Ruchu Oporu lub polecieć w nadprzestrzeń.Niestety wydaje się, że motyw nie działa na wszystkich telefonach. Nie taki znowu stary smartfon autorki newsa odmawia posłuszeństwa, mimo że u krewnych, znajomych i pani w autobusie, która bawiła się kamerą z dzieckiem, wszystko było w porządku. Nie pomogły żadne aktualizacje ani stara informatyczna metoda „włącz i wyłącz”. Takie życie.Tagi: Epizod IX: Skywalker. Odrodzenie (399) Facebook (49)

Komentarze (14)

Nie korzystam z tego_czegoś@tym_czymś. ~:P

Nie podoba mi się, bo używają tego ludzie na codzień mający Gwiezdne wojny gdzieś. Może wydawać się to śmieszne, ale ja mam poczucie profanacji.

Finster
Z tego co wiem Messengera da się używać bez konta na Facebooku. Jedna moja znajoma tak robi.

U mnie działa, gadam tak teraz z siostrą. :D

U mnie, też nie ma tego motywu, ale naklejki i efekty do czatu wideo są.

@Shaak - nie da się, trzeba mieć Twarzoksiążkę, samedzielnie toto nie działa (ale dzięki temu usunąłem apkę Twarzoksiążki, którą mi obligatoryjnie zainstalowano na nowym telefonie)

Ja używam mesendżera o tyle, że fejsbuk w pewnej chwili wyrzucił do M komunikację między kontami :P

Autorko newsa :P, a ja nie mam jeszcze dodanego ciemnego motywu, chociażby w dźimejlu, o !. Na szczęście, jest jeszcze konkurencja :)

Prywatnie, nigdy nie używałem mesengera, nie używam, i nie zamierzam. Ani jego pochodnych. I żyję :P

Już się bałem że udostępnili jakiś spot w Mesendżerze :)

Skąd się bierze tego Mesendżera?

Nie używam Messengera. A w wersji Lite takich opcji nie ma - więc niech się gonią!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Aplikacje mobilne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.