Klasyczna Trylogia

Saga na Blu-ray 4K nadchodzi 31 marca

Jak wiemy, Saga niedawno została przekonwertowana w całości do formatu 4K. W ten sposób jest dostępna na Disney+ (i została lekko poprawiona). Teraz pora wydać ją na Blu-ray 4K. Na razie jeszcze nie ma oficjalnej zapowiedzi, ale pojawiają się już pierwsze przecieki jeśli chodzi o wersje ekskluzywne. Choćby w sieci Best Buy.W Best Buy Saga Skywalkerów na Blu-ray 4K pojawi się już 31 marca 2020. Ma kosztować 249,99 USD. Pakiet będzie zawierał dziewięć filmów w pięknym opakowaniu i książeczki oraz pewnie wiele dodatków. Podobno w sumie w pakiecie ma być aż 27 płyt (niepotwierdzone).

W skład pakietu wejdzie też IX Epizod, który także można będzie kupić na tym nośniku osobno. Poza pakietem powinniśmy dostać też spin-offy.

Wszystkie filmy będą w wersjach dostępnych obecnie na Disney+. Ciekawe, czy to wydanie zobaczymy też w Polsce.Tagi: Blu-ray (217) Epizod I: Mroczne widmo (563) Epizod II: Atak klonów (846) Epizod III: Zemsta Sithów (890) Epizod IV: Nowa nadzieja (635) Epizod IX: Skywalker. Odrodzenie (366) Epizod V: Imperium kontratakuje (491) Epizod VI: Powrót Jedi (463) Epizod VII: Przebudzenie Mocy (850) Epizod VIII: Ostatni Jedi (497) High Definition (20)

Komentarze (9)

Gwiazdeczka [2]

Żeby jeszcze w pakiecie były CW 4K i TCW 4K, byłoby świetnie.

Dla 3 filmów to można na konsoli oglądać.

Pewnie trzeba kupić odtwarzacz 4k i kupić epizody 4-6, reszta może być na zwyķłym blu ray. Mogliby dorzucić nieremasterowane, oryginalne wersje klasycznej trylogii.

Poczekam na wydanie zbiorcze "Star Wars" ze wszystkimi filmami aktorskimi. Ewoki, HS itd.

Gwiazdeczka ♥

Skywalker Saga, a na okładce Gwiazda Śmierci. xD

Bardzo ładnie się prezentuje, na pewno będzie też zwykły plastikowy box, sporo tańszy.
27 płyt to raczej pewne: 4K + BD + Bonus razy 9.
Pytanie czy będą jakieś nieznane dotąd materiały na tych płytach bonusowych. Byłoby miło.

Takie wydanie dobrze zasili moją kolekcję.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Klasyczna Trylogia"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.