Star Wars TV

Plotki o serialach o Kenobim i Cassianie

Wczoraj pisaliśmy, że Disney+ radzi sobie całkiem nieźle, a już są nowe dane. Okazuje się, że wraz z udostępnieniem ostatniego odcinka „The Mandalorian” rozpoczął się odwrót ludzi od platformy. Warto pamiętać, że „The Mandalorian” był sztandarowym produktem Disney+, nie jednym, ale zdecydowanie najbardziej chwytliwym. Dopóki trzeba będzie czekać prawie rok do premiery kolejnego sezonu, ludzie nie widzą sensu płacić.

Przypominamy, w lutym, ruszy siódmy sezon „Wojen klonów”, ale na tym etapie to wszystko. Produkcje seriali trwają. Jak widać, także serial o Cassianie Andorze wygląda na to, że ruszył z kopyta. I tu pojawia się jedna bardzo ciekawa plotka, powielona przy dwóch serialach. W krótkim odstępie czasu można było przeczytać, że Lucasfilm szuka dziecka, które zagrałoby młodego Cassiana, lub młodego Luke’a w serialu o Obi-Wanie (wg plotek obecnie serial miałby mieć tytuł: „Old Ben”). O ew. młodym Luke’u spekuluje się już od kilku miesięcy. Młody Cassian, to potwierdzona wiadomość z wczoraj. Mamy tam bowiem zobaczyć Cassiana nastolatka, jego siostrę i osoby, które na niego wpłynęły. W każdym razie oba seriale znajdują się w produkcji, w podobnym czasie, więc newsy mogą się nam nakładać.

Kolejna ciekawostka dotycząca seriali, to coś co już raz sugerował Alan Horn. Mówił on o tym, że „The Mandalorian” mógłby trafić na wielki ekran. Tymczasem Bob Iger powtórzył to, ale w szerszym kontekście. Możliwe, że któreś z produkcji telewizyjnych doczekają się swojej wersji kinowej, rozwinięcia, lub zakończenia.

Tymczasem pojawiają się plotki o różnych innych serialach, które są w produkcji, lub raczej rozważa je Disney. Źródłem jest niestety WeGotThisCovered, więc trzeba założyć, że to może być w całości wymyślone. Jedna plotka mówi o serialu z Poe i Finnem, w którym Poe okazałby się biseksualny. Druga mówi o Maulu i tu są różne wersje, od własnego serialu, przez serial o Obi-Wanie, po „The Mandalorian”. Ta plotka pojawiła się kilka miesięcy temu, więc WGTC nie jest tu jedynym źródłem. Choć to nadal nie oznacza, że to jest jakiś leak.Tagi: Alan Horn (34) Bob Iger (149) Disney+ (141) Lucasfilm (561) Plotki (1120) Serial aktorski (200) Serial o Cassianie Andorze (37) Serial o Obi-Wanie (22) The Clone Wars (1318) The Mandalorian (194)

Komentarze (15)

Ależ stanowisko jest jasne i zgodne:

SW na małym ekranie to kicha. Tylko filmy w kinie robią wrażenie.

Moje zdanie odrębne: Wrażenia z TRoSki w szczególności, a ST w ogólności są porażające. W końcu OT>PT>ST.

@Yogurt&HAL
Zaczekam aż uzgodnicie stanowisko! #popcorn

Odpływ wynika raczej z wrzucenia na platformę dzieła niejakiego RJ i niejasna perspektywa zaistnienia TRoSki... ~;)

To oczywiste że masakryczny ostatni odcinek Mando spowodował masowy odpływ ludzi od D+.
Takie debilne parodie SW to niech wrzucają na YouTube tam jest odpowiednie miejsce albo od razu na śmietnik, w sumie na jedno wychodzi.

Moze jakies zrodlo popierajace te brednie o masowym exodusie uzytkownikow?

Czy są jakieś "twarde" dane dotyczące owego odwrotu żeby powiedzieć że jest "masowy"? Podstawowym problemem D+ jest jego (nie)dostępność i brak aplikacji na większość TV. Natomiast w porównaniu do innych platform sama cena jest więcej niż przystępna (połowa tego co trzeba zpłacić za zwykły netfix i w tym UHD w cenie), szczególnie jak się bierze subskrypcję na rok, to to są żadne pieniądze.

@LS
Piłem do głosów w stylu "jaki ten Disnej gupi, że nie uruchomił na cały świat, i wszyscy mu kradną bo nie mogą obejrzeć". Pisałem wtedy, że ważniejsze jest ilu abonentów zostanie po zakończeniu emisji, i bum! okazuje się że ewentualny przychód byłby krótkoterminowy #justasIhaveforeseen

Serial Old Ben w którym zakończenie pokrywa się z odcinkiem Rebels na Tatooine. <333

@bartoszcze - ja mam wrażenie, że to uruchomienie to falstart jak w przypadku Galaxy`s Edge. Uruchomili co mieli, a patrząc na zapowiedzi, prawdziwy start w 2021. Infrastruktura i tak musi działać, całość trzeba przetestować. A że przy okazji sobie dorobią? To jest dobre podejście biznesowe, ludzie płacą i jeszcze testują wszystko. Tylko w ten sposób PR tego nie sprzeda :).

Byle nie dawali Mando na duży ekran. Dyrdymały i duperele w TV - spoko, dlatego Mando jest fajny. Dykta Und Popelina Absolutna w kinie - TRoSka...

Zaraz... to uruchomienie platformy na cały świat po to, żeby ludzie z niej rezygnowali po zakończeniu oglądania Mando, nie byłoby genialnym posunięciem biznesowym?

Niech już sądzą spokój temu Maulowi... Odnalazł Obi-Wana na Tatooine, tam zginął i niechże to będzie koniec jego historii. Jeśli już chcą coś o nim dopowiadac, to niech to zachowają na ewentualne kontynuacje “Hana Solo“. Wątpię żeby ktoś kupił serial stricte o nim. No chyba żeby to był serial pre TPM, jak “Łowca z Mroku“. To by mogło chwycić, książka była wyśmienita.

WGTC jest dobre w wyłapywaniu newsów gdzie indziej :) reszta to zazwyczaj kaczki.

Dziś na Twitterze widziałem statystyki. WGTC miało rację tylko w ok. 9% z czego 7 to powtarzanie po innych stronach ;)

PoeFinnVision... Super...

Nawet jeżeli tylko w czyjejś wyobraźni...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.