Komiksy

„Galaxy's Edge” Marvela bestsellerem

PREVIEWSworld opublikowało listę stu najchętniej kupowanych komiksów ubiegłego roku. Znalazło się na niej miejsce tylko dla jednego z uniwersum „Gwiezdnych Wojen” - pierwszego zeszytu „Galaxy's Edge”. Otwarcie miniserii Ethana Sacksa i Willa Sliney zajęło 51. miejsce. Choć dla nas w Polsce może wydawać się to zaskakujące, to warto pamiętać, że komiks nadawał kontekst różnym atrakcjom z parku rozrywki, więc wielu amerykańskich turystów, nawet na co dzień nie czytających opowieści graficznych, sięgnęło po niego przed lub w trakcie wizyty w Disneylandzie bądź Walt Disney World. Z powodu dużego popytu wspominany zeszyt doczekał się dwóch dodruków: w maju i w lipcu (premiera była w kwietniu).Komiks był jednym z kilku elementów programu wydawniczego opartego o Galaxy's Edge. Pojawiły się także powieści - dla młodzieży i dorosłych, zbiór opowiadań, przewodnik, a nawet książka kucharska.Tagi: Ethan Sacks (10) Marvel Comics (368) Star Wars: Galaxy’s Edge (Star Wars Land) (79) Will Sliney (8)

Komentarze (6)

Będzie Batuu w Art of TROS :)

lol, jeden ze słabszych komiksów nowego kanonu

O matko, ta seria była fatalna! Oby nie było żadnej kontynuacji.

Za (nie)powiązanie Batuu z TROS-ką osobom odpowiedzialnym należałoby sprzedać po 20 batów, wygonić, potem dogonić i ponownie 20 batów. I tak kilka razy do skutku.

A same historie były całkiem spoko, fajnie im to wyszło, może dzięki wynikom sprzedażowym doczekamy się kontynuacji, tak jak to było w przypadku "Ahsoki" przecież. Choć nie, czekaj...

Najfajniej nawiązała TRoSka. ~:)

Może i nie był to szczyt możliwości komiksów Star Wars, ale miało swoje momenty, fajnie łączyło się z resztą uniwersum.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.