Wojny Klonów

Plotki o „The Clone Wars” #41

Różne

Jesteśmy już w drugiej połowie stycznia, a Lucasfilm milczy w niemal wszystkich sprawach. Nie ma zatem wielu wieści o nowym sezonie TCW, którego premiera już za niecały miesiąc - choć i to nie jest pewne. Filmik z datą premiery - 17 lutego - bowiem bardzo szybko zdjęto ze strony Disneya i fani zaczęli podejrzewać, że może wkradł się tam błąd. Sam Witwer w poniższym wywiadzie też przyznaje, że nie zna dokładnej daty premiery.

Jeden z użytkowników Twittera znalazł nowy fragment odcinka z Ahsoką i siostrami Martez w rolach głównych. Klip, wycięty z reklamy Disney+, trwa niestety tylko dwie sekundy, niemniej nawet w tak krótkim czasie można zobaczyć jak bardzo poprawiła się animacja.Na koniec mamy wyżej wspomniany wywiad z Witwerem - część o TCW zaczyna się około 32 minuty. Aktor nieco się waha przed powiedzeniem nam wszystkiego, po ilości newsów i przecieków widać zresztą, że NDA dotyczące serialu jest bardzo silne.Sam pewnego dnia poszedł do ILM-u, by pooglądać sobie jak ekipa robi motion capture z Rayem Parkiem, który w nowym sezonie w ten sposób ponownie wcieli się w Maula. W jednym pokoju nagrywano sceny z aktorem, a w drugim od razu je edytowano. Witwer bardzo chwali Lucasa, który sam ufundował swoje filmy (poza „Nową nadzieją”), dzięki czemu mógł podejmować wiele niezależnych decyzji, w stylu dania Maulowi pajęczych nóg czy wprowadzenia postaci Kapłanek Mocy. W nadchodzących odcinkach też zobaczymy wiele „nowych, niecodziennych rzeczy”.

W serialu pojawią się oczywiście aluzje do „The Mandalorian” - czy raczej odwrotnie, to „Mando” nawiązał do nowych epizodów. Na pewno wiemy, że wspomniana w odcinku ósmym Noc Tysiąca Łez miała miejsce podczas oblężenia Mandalory. Możemy tylko zgadywać co jeszcze się pojawi. Sam zauważa też ciekawie, że w „Mandalorianinie” twarzy Dina niemalże nie widzimy, więc to Mały Yoda jest gąbką dla naszych emocji.

Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Disney+ (140) George Lucas (1018) Industrial Light & Magic (254) Ray Park (51) Sam Witwer (67) The Clone Wars (1318) The Mandalorian (194)

Komentarze (13)

@Finster Vater - mam nadzieję że anulują jedno i drugie.

Oby gadający szczur nie zatruł Wojen Klonów. Niech zostawi ostatni sezon najlepszego gwiezdnowojennego serialu animowanego w spokoju, a potem może sobie upychać politykę do swoich abominacji, ile dusza zapragnie.

Czekam z niecierpliwością [4] Mam nadzieję że mimo braku nadzoru papy Lucasa Filoni tego nie zepsuje.

@HAL9000 - w sensie że czkasz na "Mandalorian 2"?

Czekam z niecierpliwością! :) [3]

Dobrze że dokończą ten serial, najwyższy czas zrobić coś lepszego :)

Resistance się kończy a TCW wstaje z martwych. :)

Czekam z niecierpliwością na pierwszy odcinek !

Firma na L. milczy, bo przeprowadzono tam czystkę, a woźnym/ochornie goopio odbierać telefony do VIPów...

Czekam z niecierpliwością! :) [2]

Czekam z niecierpliwością! :)

Animacja bardzo ładna :)

Hmm coś mit u z tą nocą tysiąca łez nie pasi. Przecież to trochę nie pasuje do tego momentu historii. To by się nadało jak znalazł do powstania na Mandalorze przeciwko Imperium a nie w trakcie Wojen klonów

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Wojny Klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.