Star Wars TV

Wcześniejsza premiera Disney+ w Europie Zachodniej

Różne

W listopadzie przy okazji premiery Disney+ pisaliśmy także o tym, kiedy usługa zawita do Europy Zachodniej (a konkretnie do Wielkej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Niemiec i Włoch). Miało się to odbyć 31 marca, niemniej firma postanowiła zrobić niespodziankę mieszkańcom tych krajów i będą oni mogli zacząć oglądać kilka dni wcześniej, to jest 24 marca. W filmiku informującym o tym Disney postanowił nawiązać do mema z „The Mandalorian”.Na blogu What's on Disney Plus znalazło się więcej informacji: po pierwsze, inne państwa Europy Zachodniej, to jest Belgia, Portugalia i kraje nordyckie, będą miały swoją premierę latem. Po drugie, pojawiły się ceny. W Wielkiej Brytanii będzie to 5,99 funtów, a w krajach strefy euro 6,99. Funt jest nieco droższy na rynkach światowych, więc zrozumiałe, że w Anglii cena jest inna. Pozostaje pytanie jak wyceniona zostanie usługa w Polsce. No i kiedy nastąpi premiera.

Kilka dni temu Disney wstawił na swoim kanale filmik pokazujący nawiązania do Sagi w „Simpsonach”, więc jeśli nie macie czasu na oglądanie 30 sezonów, możecie rzucić na niego okiem. Dla zainteresowanych jest jeszcze wersja z Marvelem i Disneyem. W tym drugim oczywiście nie znajdziecie żartów pokroju „Jestem maskotką złej korporacji” czy innych stawiających firmę w złym świetle.Tagi: Disney+ (131) The Mandalorian (185)

Komentarze (15)

Najlepiej zmieniać platformy co 3 miesiące, wtedy się jest w miarę na świeżo.

Mam HBO i rewelacji tam nie ma.

Zarabiamy o ponad połowę mniej niż w krajach zachodu, a będziemy płacić więcej niż w krajach zachodu. Mój kraj - taki piękny!

Za darmo bym nie brał, lepiej już HBO lub coś w tym stylu.

Byłoby miło, gdyby wyrobili się do drugiego sezonu Mando, ale na razie się nie zanosi.

No właśnie, D+ nie będzie przed premierą kolejnego sezonu Mando, nie? Czyli znów oficjalnie nie oglądamy? :P

Ja zapłacę nawet stówę byleby w Pl do końca roku było kiedy wyjdzie Mando 2, WandaVision i Falcon and the Winter Soldier.

Ja wykupię roczną subskrypcje

Polska jest do dojenia, dadzą za 50 zł i płaćcie

Też myślę, że będzie kosztować ok. 30 zł. Dużo taniej niż Netflix, ale drożej niż HBO. Przy czym na Netflixa w Polsce zwykle składają się zwykle cztery osoby.
Czyli w Polsce czekamy jeszcze z rok albo dłużej?

Albo nie będzie w ogóle :D

U nas będzie po 29.99 zł.

Jeśli będzie 6.99PLN, no, niech stracę 7.99PLN, za miesiąc, to może kupię, gdy będzie Mando2.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.