TWÓJ KOKPIT
0

Wojny Klonów

Plotki o „The Clone Wars” #43

2020-02-20 22:33:53 Różne

Nowe „Wojny klonów” już jutro, więc w związku z tym nazbierało się mnóstwo wywiadów i materiałów związanych z serialem - w nocy zapewne dojdzie jeszcze więcej. Na początek zwyczajowe krótkie reklamy.

Mamy już tytuły i opisy dwóch odcinków z aktu „Ahsoka's Walkabout”, o którym na razie było wiadomo najmniej.

 • 7x05 - „Gone with a Trace” - Ahsoka zaprzyjaźnia się z pilotką, lecz musi ukrywać swoją przeszłość w zakonie podczas walki z niebezpiecznym droidem.

 • 7x06 - „Deal No Deal” - Trace podejmuje lekkomyślną decyzję, gdy dowiaduje się, że towar, który transportują, jest przeznaczony dla Syndykatu Pyke'ów.

Kessel Run przeprowadził wywiad z twórcami, którego premiera dziś w nocy, ale już teraz zdradzili, że ścieżka dźwiękowa będzie do zakupu w każdy piątek po premierze odcinka, tak jak to było w przypadku „The Mandalorian”.Przejdźmy do wywiadów i artykułów. Filoni w rozmowie z Entertainment Weekly powiedział, że dzięki siódmemu sezonowi będzie miał okazje dokończyć wiele wątków. Początkowo myślał, że będzie pracował nad serialem dwa, trzy lata, sporo się nauczy, a potem wróci do Los Angeles. Tak się jednak nie stało, a serial ma grubo ponad sto odcinków.

W akcie Bad Batch zobaczymy jak animacja posunęła się do przodu, bo gdyby odcinki te były skończone wcześniej, to nie byłyby tak szczegółowe jak teraz. Jeśli chodzi zaś o Ahsokę, przekonamy się w końcu jak stoczy wewnętrzną walkę pomiędzy altruizmem a egoizmem. A jak skończy się cały serial? Od początku było wiadomo, że fabuła zmierza do „Zemsty Sithów”, ale dla Dave'a ważne jest to, jakie wybory podejmą bohaterowie, by znaleźć się „w okolicach” Epizodu III. „Wiemy co się stanie, ale wy nie wiecie jak to się stanie”.

Na io9 Filoni powtórzył to, co mówił na temat Ahsoki w „Skywalkerze. Odrodzeniu”: to, że Rey słyszy jej głos, nie oznacza, że Togrutanka jest martwa. Jego zdaniem fani oglądają filmy, ale nie wyciągają z nich wszystkich lekcji. Wierzą w absoluty, a to jest bardzo sithowa rzecz. A przecież w „Imperium kontratakuje” Luke, Leia i Vader komunikowali się na odległość właśnie dzięki Mocy, być może tak było też w tym przypadku.Reżyser nie chciał potwierdzić czy sequel „Rebeliantów” faktycznie powstaje, ale powiedział: „Ojej, ale to byłaby sensacja, hę?”, więc, znając go, coś ewidentnie jest na rzeczy. Natomiast sam fakt, że głos Tano pojawia się w Epizodzie IX, nie ma jakiegoś większego wpływu na to, co Filoni dla niej planuje. Dla niego był to po prostu fajny element w filmie. A nie ma to wpływu, ponieważ jego historie dzieją się wcześniej i sam nie wie, czy kiedykolwiek doprowadzi Tano do tego punktu na osi czasu.

Jordan Maison widział już kilka odcinków i podzielił się swoimi ogólnymi wrażeniami. Podobno powrót do serii jest bardzo gładki, czuje się jakby dopiero co tydzień temu był poprzedni epizod na Cartoon Network. Akt o klonach ze złej partii jest w dużej mierze taki sam co w niedokończonej wersji, choć należy spodziewać się zmian. W jednym z odcinków dodano na przykład scenę z Anakinem i Obi-Wanem.

Podsumowań ciąg dalszy. Oficjalna zaserwowała nam w ostatnim czasie artykuły o 20 najlepszych nowych postaciach wprowadzonych do kanonu dzięki TCW oraz 20 najlepszych cytatach. IGN ma natomiast filmowy ranking najlepszych momentów z serialu, na które głosowali fani w mediach społecznościowych.W dniu dzisiejszym ukazały się też nowości z Toy Fair. Targi są zawsze dobrym źródłem przecieków i nie inaczej było tym razem. Na jednej z koszulek fani dostrzegli nowy hełm, ewidentnie należący do madaloriańskich popleczników Maula. Najbardziej przypomina ten, który należał do Gara Saxona - mężczyzny, który pojawił się w komiksie „Son of Dathomir” - choć ten wydaje się nieco smuklejszy, jakby należał do kobiety. Inni mówią zatem o Rook Kast, jego towarzyszce, którą swego czasu podejrzewano o bycie matką Sabine, nim pojawiła się Ursa. Za kilka tygodni się przekonamy.Zapraszamy do dyskusji na forum.
TAGI: Dave Filoni (598) Epizod III: Zemsta Sithów (956) Epizod IX: Skywalker. Odrodzenie (445) Nowy serial animowany (20) The Clone Wars (1394) Toy Fair (44)

KOMENTARZE (7)

 • Finster Vater2020-02-21 14:14:03

  Ten mały kiciuś co chciał zjeść pieska już podrósł? ;)

  A z Filonim to weź nie strasz...

 • ShaakTi11382020-02-21 08:11:57

  Gdzie tam ona malutka, to bydlę jest już większe od psa.

  Filoni nie umrze, przeżyje zagładę wszechświata, by dalej robić fanfiki.

 • Finster Vater2020-02-21 03:10:42

  @ShaakTi
  Ad.1 - jak mogłaś. Malutki kotek chcial odrobinę atencji, a Ty...

  Ad.2 Pan uzurpator (bo Aśka nie jest jego, tylko Lucasa i Gilroya) zupełnie niepotrzebnie robi z dziewczyny Lenina, dlatego wypada wszystko po TotA uznać za Filoniowy fanfic.

  Ale, pies ogrodnika to byłby z niego wtedy, jakby sam umarł a jej nie dał ;)

 • RodzyN jr.2020-02-20 23:25:10

  O której można się spodziewać w zatoce?

 • SW-Yogurt2020-02-20 22:53:33

  Najbardziej podoba mi się "only on" D+. ~:D
  No i Aśka, jak Lenin. ~:D
  A ja jak norka. Dzięki. ~:)

 • ShaakTi11382020-02-20 22:43:09

  1. Kocica bardzo na mnie miauczała przez tego newsa, bo nie spełniałam jej książęcych żądań.

  2. "Jego zdaniem fani oglądają filmy, ale nie wyciągają z nich wszystkich lekcji. Wierzą w absoluty, a to jest bardzo sithowa rzecz".

  I mówi to człowiek, który jest tak zapatrzony w swoją postać, że nie da jej umrzeć. "Śmierć naturalną ścieżką życia jest", przywiązanie to droga ku ciemnej stronie, kto tu nie oglądał filmów? A potem jeszcze stwierdza, że w sumie wystąpienie Ahsoki w filmie to taki easter egg, ale umrzeć jej nie da. Pies ogrodnika.

 • Starkiller072020-02-20 22:38:46

  chwila chwila, już jutro co, jak, kiedy, nawet nie zauważyłem, jestem w szoku 😮😮😮

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..