Star Wars TV

Tytuły robocze Cassiana i Kenobiego

Podczas, gdy oba następne seriale aktorskie o których wiemy – ten o Cassianie Andorze i Obi-Wanie Kenobim – mają pewne problemy, a prace nad nimi się przeciągają, pojawiają się nowe plotki. Po pierwsze znamy robocze tytuły kodowe obu produkcji. W przypadku Cassiana to „White Snake”, zaś w przypadku Kenobiego – „Pilgrim”.

Według innych plotek, do produkcji „White Snake” dołączył operator - Jonathan Freeman. Ma on w swoim dorobku odcinki „Rzymu”, „Gry o tron”, czy „Zakazanego Imperium”. Podobno zdjęcia ruszą w czerwcu, choć tę informację trochę ciężko zweryfikować, gdyż informacje o obu serialach w mediach często się nakładają. Czerwiec był pierwotną datą zdjęć do „Pilgirma”. Można spokojnie założyć, że zdjęcia do „White Snake” ruszą w tym roku.Tymczasem w przypadku „Pilgrima” pojawiły się sugestie, że tytuł jest znaczący. A jednym z elementów fabuły będzie pielgrzymka Obi-Wana na Jedhę, do Świętego Miasta, w którym obecni są wyznawcy różnych wyznań Mocy. Tu wciąż nie mamy pewności, czy na pewno skończy się na serialu (i na ilu odcinkach), a nie filmie. Oficjalnie wiemy, że cokolwiek powstanie, wyreżyseruje to Deborah Chow. Zaś do niej niedawno dołączył scenograf - Neil Lamont, który pracował przy „Hanie Solo”, „Łotrze 1” i „Przebudzeniu Mocy”. Zdjęcia ruszą w styczniu.

Premiery obu seriali nie zostały jeszcze zapowiedziane, możemy oczekiwać, że zobaczymy je najwcześniej w 2021.Tagi: Deborah Chow (24) Epizod VII: Przebudzenie Mocy (862) Han Solo (spin-off) (373) Łotr 1 (spin-off) (480) Neil Lamont (10) Serial aktorski (214) Serial o Cassianie Andorze (44) Serial o Obi-Wanie (31)

Komentarze (7)

Astmatycznego robota, a reszta się zgadza :D

Kumam. K-2SO będzie miał ksywę "Biały wonsz", a Cassian "Czarna momba". Zinflirtują buduar "Dyszącego robota".

@SW-Yogurt - można, bo film o tajnych agentach, i żodyn, ale to żodyn nie skojarzy że czarny droid to "biały wonsz"

Jak można robić białego węża o czarnym droidzie? Jawna dyskryminacja!
Ciekawe, czy ktoś tam pilnuje, aby Obi nie załapał się na pokaz fajerwerków zorganizowany przez pana w kapciach?

@Disclaimer - powstaje szybciej, bo RO na siebie nieźle zarobił, a film o ikonowatym wydawało by się Hanie niespecjalnie.

To że wina lezy po ich stronie, a nie Hana, tego już nie widzą.

Disney, go home, you`re drunk.

Bardziej pasuje "Cassian who?" no ale ja się nie znam :P Krindż, że to coś powstaje szybciej od Kenobiego.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.