TWÓJ KOKPIT
0

Świat Filmu

Wszystkiego najlepszego...UPDATE

2002-08-23 21:32:00

Dziś Ray Park kończy 27 lat. Ray zadebiutował jako aktor rolą Dartha Maula w filmie "Gwiezdne wojny: część I - Mroczne widmo". Następnie, jako dubler w scenach walk wystąpił w filmie Tima Burtona pt. "Jeździec bez głowy". Był także kaskaderem na planie filmu "Mortal Kombat 2: Unicestwienie". Występuje ponadto w filmach reklamowych. Chińskie sztuki walki trenuje od siódmego roku życia, zdobył wiele tytułów mistrzowskich. Park jest znakomitym kickbokserem, gimnastykiem i akrobatą, po mistrzowsku posługuje się bronią orientalną. Przez ostatnie siedem lat był członkiem Brytyjskiej Drużyny Sztuk Walki (British Martial Arts Team), z którą regularnie odbywał światowe tournee. (info: stopklatka.pl).
27 września w USA będzie miała miejsce premiera filmu "Ecks vs Sever" z udziałem Ray'a. W Polsce musimy na niego poczekać do 2003 roku.
Ray Park Ronald Falk

Także dziś swoje 67 urodziny obchodzi "nowy" starwarsowiec - Ron Falk, który użyczył swego głosu Dexterowi Jettsterowi w "Ataku klonów".

UPDATE (24 sierpień 2002):
Dziś swoje 68 urodziny obchodzi Kenny Baker, który jako R2-D2 wystąpił w ANH, TESB, ROTJ, TPM, AOTC. W ROTJ wcielił się także w Ewoka imieniem Paploo.
TAGI: Kenny Baker (94) Ray Park (62) Ronald Falk (4)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..