Skywalker. Odrodzenie

Przyspieszona premiera „Skywalker. Odrodzenie” w wersji cyfrowej

Premiera filmu „Skywalker. Odrodzenie” w serwisach streamingowych za oceanem była zaplanowana na 17.03. Okazuje się, że Disney postanowił przyspieszyć ją z uwagi na okoliczności związane z epidemią koronawirusa. Disney, chcąc zapewnić rozrywkę ludziom pozostającym w domach, wypuścił wczoraj na różnych platformach (m.in. Amazon, Movies Anywhere) kilka swoich produkcji, których premiery cyfrowe były zaplanowane w najbliższym czasie. Wśród nich znalazł się oczywiście finałowy epizod sagi Gwiezdnych Wojen. Nie uległa zmianie natomiast data premiery na nośnikach fizycznych za oceanem, która wciąż zaplanowana jest na 31.03.Przypomnijmy, że w Polsce premiera filmu „Skywalker. Odrodzenie” na nośnikach DVD i Blu-ray zaplanowana jest dopiero na 8.05. Nam przjdzie więc jeszcze trochę poczekać, zanim będziemy mogli obejrzeć ten epizod w domu.Tagi: COVID-19 - koronawirus (10) Epizod IX: Skywalker. Odrodzenie (366)

Komentarze (23)

Oglądam od dwóch dni... Po pół godziny... Po raz pierwszy w życiu... i naprawdę nie mogę tego zmęczyć... Nie sądziłem, że będzie tal źle :(((

Jedyny film ze Star Wars którego nie zamierzam oglądać kolejny raz. Może jedynie pojedyncze sceny obejrzę.

kocham ten film, niech nakręcą kontynuacje o przygodach Rey, jakaś nowa seria filmów najlepiej, nie musi być trylogia, może być ich więcej, nagle się skończyło i nie wiadom co dalej, niech kręcą póki aktorka jest młoda

I hop, zaraz będzie w gazetach, jako dodatek :D

W maju nic dziwnego że to wyjdzie u nas. Dzień dziecka, wakacje itp. Do tego pewnie wydanie książkowe też wyjdzie koło tego.

Na dokładkę poszły "Extras". Ogląda się przyjemnie (przyjemniej, niż sam film...) - głównie chyba dzięki zgrabnie wplecionym materiałom z kręcenia OT. No, na pewno znacznie ciekawsze dodatki od tych z TLJ, których zresztą do dzisiaj nie obejrzałem do końca.

Jaką środę, JUTRO OGLĄDAMY. <3

Fajnie, że na to wpadli :D

Już robię screenshota.

Może to i kiepski film, ale obejrzę. Są Gwiezdne Wojny i to mi wystarcza, żebym się cieszył (czekam aż ktoś mi kiedyś ten komentarz odgrzebie).

Do filmu nie ma po co wracać. Lepiej obejrzyjcie dodatki, oczywiście o wszystkim (o bosze jezdem w star łorsach jakie to pikne!!1), ale nie tym co najważniejsze, czyli scenariuszu. Z fajniejszych rzeczy - poświęcili trochę czasu na cameo Dżoneła, jego ostatnią sesję nagraniową do SW. Nic o duchach.

Oglądam dziś wieczorem po raz ostatni i nigdy więcej nie wracam do tego "dzieła". Amen.

Już ściągnąłem. Bida z nędzą.

#nieoglądam

TRoSka na kwarantannie, to kiepski pomysł. Oglądacze będą masowo opuszczać miejsca odosobnienia w poszukiwaniu środków odkażania wewnętrznego.

To dobrze, że jest już dostępny, bo waluty (jakaby ona nie była) nie warto wydawać na ten pseudo gwiezdnowojenny produkt...jak i właściwie na całą ST. Niestety.

I gites, w środę oglądamy w 4k. <3

Już jest dostępny z napisami :)

Fajnie, to zaraz będziemy mieli za darmo w dobrej jakości :)

Ooo... To już wiem co będę oglądał dzisiaj wieczorem 😂

I co? Dokleili Bena na końcu...?

Widać po ostatnim spotkaniu akcjonariuszy Disneya to jedyny sposób na odrabianie spadków. Bob 2.0 w akcji.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Skywalker. Odrodzenie"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.