TWÓJ KOKPIT
0

Dla dzieci

Narysuj Kylo Rena

2020-03-17 15:15:14 YouTube

Choć na świecie szaleje epidemia, a spora część z nas zmuszona jest zostać w domach, to warto poświęcić ten czas na kreatywność czy budowanie relacji z dziećmi. Kanał Star Wars Kids proponuje nam nową lekcję rysunku, tym razem z Kylo Renem.Powracają również Sean i Marissa ze swoimi twórczymi pomysłami. Tym razem będą robić zestaw do gry w kółko i krzyżyk... albo raczej w klona i droida.Potrzebne będą: dziesięć kamieni średniej wielkości, worek jutowy, farby akrylowe: czarna, biała, szara, jasnopomarańczowa i niebieska, woreczek plastikowy, pędzle, ołówek.

Wykonanie:

1. Pomaluj pięć kamieni jasnopomarańczową farbą - to będą droidy. Gdy wyschną, domaluj im oczy czarną farbą, a następnie przedziel je na pół kreską z jasnopomarańczowego koloru - dzięki temu roboty będą miały swoje charakterystyczne fotoreceptory.

2. Zaznacz ołówkiem inne detale i pomaluj je na szaro.

3. Czas na klony - pozostałe pięć kamieni pomaluj na biało. Następnie domaluj detale, wykorzystując zdjęcia podglądowe. Tu można być bardziej twórczym niż w przypadku droidów i albo pomalować hełm na wzór ulubionego żołnierza, albo wymyślić własny.

4. Namaluj duży czarny kwadrat na worku jutowym i pozostaw do wyschnięcia. Domaluj białe gwiazdy, maczając w farbie końcówkę pędzla.

5. Domaluj przecinające się linie, tworząc tym samym planszę do kółka i krzyżyka. Gotowe!
TAGI: Nauka rysowania (34) Zrób to sam (65)

KOMENTARZE (4)

 • SW-Yogurt2020-03-20 18:02:25

  Rysować Kylo... już lepiej kuwetę dla Millicent. ~:P

  A zamiast kamieni, których w mieście nie ma, a i tak nie wolno po nie wyjść, sugeruję cebule i bataty, czy inne ziemniaki. ~;)

 • ShaakTi11382020-03-17 18:33:06

  Też tak myślę. No cóż, cała praca kiermaszowa poszła... może nie na marne, będzie na przyszły rok, ale przykre to jest.

 • Qel Asim2020-03-17 16:16:05

  Shaak, ja tam nie wierzę że wrócimy do normalnego trybu pracy w szkole przed Wielkanocą.

 • ShaakTi11382020-03-17 15:17:45

  Zrobię ten zestaw, gdy tylko wrócę do szkoły... Albo może w wersji wielkanocnej, na kiermasz... O ile otworzą szkoły do Wielkiejnocy.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..