Skywalker. Odrodzenie

Wnuczka Aleca Guinnessa zagrała w „Skywalker. Odrodzenie”

Okazuje się, że swoje kameo w „Skywalker. Odrodzenie” J.J. Abramsa ma Sally Guinness, która jest wnuczką legendarnego aktora sir Aleca Guinnessa, którego pamiętamy z roli Obi-Wana Kenobiego w oryginalnej trylogii.


Sally Guinness widzimy w scenie w której Najwyższy Przywódca Kylo Ren w swojej przekutej masce, rozmawia z małą radą oficerów Najwyższego Porządku. Sally jest jednym z tych oficerów, ale poza siedzeniem nie ma większej roli.

Nie jest to jedyny przykład rodzinnych powiązań w Lucasfilmie na planie IX Epizodu. Oczywiście gra tam też córka Carrie Fisher, czyli Billie Lourd (zarówno jako Connix oraz częściowo jako Leia), a także widzimy Harrisona Davisa, syna Warwicka Davisa. Obaj grają ewoki.

Jeśli chodzi o nepotyzm w Lucasfilmie to nic nowego. Pisaliśmy o tym parę lat temu.Tagi: Alec Guinness (60) Billie Lourd (43) Carrie Fisher (343) Epizod IX: Skywalker. Odrodzenie (374) J. J. Abrams (502) Lucasfilm (562) Warwick Davis (86)

Komentarze (8)

Fascynujące! Chyba.

Who gives a fu**?

BTW. Zgól brodę Abrams, bo udawanie Lucasa Ci nie wychodzi.

Ja bym w tym filmie nie chciał być nawet jako trup :P ALE... dawać ją na Obi Wana ;))

Sam chetnie bym zagrał trupa na 5 planie.

Obi na pustyni robił...wnuczki z piasku :)

Nie dość, że Kenobi miał córkę to jeszcze służyła ona w FO. Wstyd i hańba. Pewnie pojawi się ona w 2. Sezonie Mando jako młoda wojowniczka... ciekawe co ją skłoniło do wstąpienia do FO...?

A więc Obi jednak coś robił na tej pustyni. Czekam na serial :]

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Skywalker. Odrodzenie"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.