Klasyczna Trylogia

P&O 378: Kto strzelił do C-3PO w Mieście w Chmurach?Dziś kolejne pytanie o klasyczną trylogię, poniekąd dotykające zmian.

P: Kto strzelił do Threepio w Mieście w Chmurach? Głosy nie wskazywały na szturmowców?O: Wiemy, że w „Nowej nadziei” nie wszyscy szturmowcy to klony Jango jak w prequelach. Z innych źródeł EU wiemy o innych osobach, które klonowano oprócz Jango, jak również to, że szturmowcy byli normalnie rekrutowani, a nie klonowani. Dlatego w oryginalnej trylogii szturmowcy nie brzmią jak Temuera Morrison.

I może nie jesteś też jedynym, kto uznał, że oryginalny głos mówiący kwestię „Kim jesteś?” jest zbyt rozmyty. To może tłumaczyć dlaczego ta wypowiedź została nagrana ponownie przy okazji zmian do „Imperium kontratakuje” w „Wersji specjalnej”.Tagi: Epizod IV: Nowa nadzieja (635) Epizod V: Imperium kontratakuje (491) Temuera Morrison (48) Zapytaj Radę Jedi (Pytania i Odpowiedzi) (445)

Komentarze (8)

Najbardziej wkurzają babskie głosy szturmowców w TROS. Myślałem że Phasma to jedyny szturmowiec-samica.

Było w Tag i Bink wyjaśnione

Strzelał Rudy 102. Duh.

Grzegorz Brzęczszczykiewicz strzelał, przecież każdy to wie.

Wg najnowszych badań amerykańskich naukowców, do C-3PO strzelała anonimowa (niestety) silna kobieta(TM) w ramach eliminacji seksistowskich plugawych samców.

W dalszych planach jest przywrócenie oryginalnej, żeńskiej wersji Palpora.

Strzelał klon Palpiego.

Przecież wiadomo kto.

Niby jest odpowiedź, a nie ma. xD

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Klasyczna Trylogia"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.