The Mandalorian

„Disney Gallery: The Mandalorian” zadebiutuje 4 maja

Disney i Lucasfilm postanowiły uczcić tegoroczny 4 maj niecodzienną premierą. Po pierwsze na Disney+ zobaczymy nowy serial – „Disney Gallery: The Mandalorian”, który będzie ukazywał kulisy produkcji pierwszego sezonu. Jon Favreau zaprosił do udziału w tym przedsięwzięciu obsadę i ekipę. Będzie on gospodarzem serii, poprowadzi dyskusję z uczestnikami.Serial będzie składać się z ośmiu odcinków, pierwszy zobaczymy w poniedziałek (4 maja), kolejne co piątek. Każdy z odcinków ukaże inny aspekt produkcji.

Czwartego maja, także na Disney+ zobaczymy finał siódmego sezonu „Wojen klonów”. Tym razem to prawdopodobnie już ostateczne zakończenie serii.

Zaś przechodząc do plotek, Rosario Dawson zapytana o rolę Ahsoki w „The Mandalorian” powiedziała, że to nie jest potwierdzone, ale gdy zostanie będzie bardzo szczęśliwa. Już jest podekscytowana, że to może nastąpić w przyszłości. A właściwie jest pewna na milion i jeden procent dzięki fanom. Można zatem założyć, że aktorka sama potwierdziła nie tylko swój udział, ale i rolę, w której ją zobaczymy. Na oficjalne potwierdzenie pewnie sobie trochę poczekamy. Poza Rosario, do obsady powinni dołączyć też: Jamie Lee Curtis i Michael Biehn.

Dodatkowo wygląda, że wróci też Ming-Na Wen, czyli Fennec Shand. Mogliśmy ją zobaczyć w piątym odcinku. Wydawać by się mogło, że zginęła, ale w końcówce odcinka można było dostrzec kogoś przy jej ciele. Kim jest ten, który ją uratował, nie wiadomo. Można spekulować. Podobno mamy też zobaczyć szturmowców pustynnych i imperialnych artylerzystów.

Natomiast Taika Watiti potwierdził, że nie wyreżyserował ani jednego odcinka drugiego sezonu. Bardzo nad tym boleje, ale pracował nad filmem „Next Goal Wins” i ciężko było to połączyć. Na razie oficjalnie wiemy, że reżyserią odcinków zajęli się: Dave Filoni, Jon Favreau, Rick Famuyiwa oraz Carl Weathers. Krążą plotki o tym, że wróci także Bryce Dallas Howard oraz zadebiutuje Robert Rodriguez.

Drugi sezon pojawi się na Disney+ jesienią.Tagi: Bryce Dallas Howard (16) Carl Weathers (14) Dave Filoni (464) Disney (407) Disney Gallery: The Mandalorian (4) Disney+ (140) Jon Favreau (103) Lucasfilm (561) Plotki (1120) Rick Famuyiwa (11) Rosario Dawson (19) Taika Waititi (27) The Clone Wars (1318) The Mandalorian (194)

Komentarze (12)

Złe, to jest czekanie do jesieni.
Zawsze jest nadzieja, że Ahsokę ubiją. Ostatecznie zje ją Eulalia. ~:)

A co jest zlego w Ahsoce?

Poprawność polityczna to już zupełnie inna kwestia.

A co jest takiego złego w tej NIEpoprawności politycznej?

Ahsoka w dużych ilościach to już zupełnie inna kwestia :P

Czuję coś, że od teraz seriale będą pełne Ahsoki i siłowo wciskanej poprawności politycznej i szybko je dobiją, jak było z filmami.

Na oficjalnej napisali, że będzie wcześniej :)

Finałowy odcinek Wojen Klonów czwartego maja? A nie ósmego w piątek?

Super, nareszcie coś fajnego z klasycznych starwarsów

Nope, na razie tylko na VHS.

W PL dopiero w 2021, więc ten tego.
BTW jest już Mando na DVD?

Spoko akcja

Fajne, choć tyle dobrego.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "The Mandalorian"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.