Wojny Klonów

„The Clone Wars” #134 w USA

Różne

Już dzisiaj na Disney+ będzie można obejrzeć dziewiąty odcinek siódmego sezonu „The Clone Wars”, czyli „Old Friends Not Forgotten” Poniżej opis i zwiastun aktu, a obrazki można pooglądać na Oficjalnej.

Anakin i Obi-Wan muszą zadeklarować czy chcą pomóc Ahsoce w pościgu za Maulem, czy ratować Palpatine`a.Przed nami także nowa „Bucket List”...

... oraz „Clone Wars Download”, to jest krótki film o powstawaniu odcinka. Ashley bardzo się podoba, że Ahsoka poświęciła się, by ratować siostry. Dla niej cały akt był po prostu historią o przyjaźni. Filoni dodaje, że dziewczyna może i odeszła z Zakonu, ale lata nauki odcisnęły swoje piętno - zawsze będzie pomagać potrzebującym. Mimo to nie wypełnia ślepo poleceń, zadaje pytania i może nawet wystąpić przeciwko temu, co nauczył ją Anakin. Zdaniem Dave'a idealnym Jedi ery prequeli jest Qui-Gon, bo uczy on, że można kogoś kochać tak długo, jak będziemy pozwalali mu odejść, nie będziemy próbowali tej osoby „posiadać”. To jeden z elementów filozofii bezinteresowności, na ścieżkę której wkroczyła Tano. Nathaniel Villanueva, reżyser epizodyczny, podkreśla jak istotne było wprowadzenie wątku Karmazynowego Świtu. Mówi też, że Bo-Katan zawsze była częścią tego odcinka - co nie jest prawdą, bo pierwotnie po tym akcie następowała jeszcze historia o kaplicy Sithów ukrytej pod świątynią Jedi, którą miała odkryć Ahsoka.

Pytanie od społeczności brzmi: czy włączenie do obsady Ursy Wren podyktowane było ukazaniem jej relacji z Bo-Katan? Filoni mówi, że chciał, by pokazały się elementy wspólne z TCW i „Rebeliantów”, więc zamiast tworzyć nową postać, wykorzystali tę znaną. Ale zawsze trzeba uważać na syndrom małej galaktyki. Pamiętajcie, że możecie zadać własne pytanie na Twitterze, wystarczy opatrzeć je hasztagiem #CloneWarsDownload.

W tym tygodniu mamy zdecydowanie więcej wieści - przede wszystkim ukazały się tytuły dwóch ostatnich odcinków - „Shattered” („Strzaskany/a/e/i”) oraz „Victory and Death” („Zwycięstwo i śmierć”). Co ciekawe, ten drugi może być nawiązaniem do komiksu „Son of Dathomir” - w nim Mandalorianie wierni Maulowi wykrzykiwali okrzyk wojenny „Zwycięstwo albo śmierć!”.

Podobno nadchodzący akt ma być najlepszą historią, jaka kiedykolwiek pokazała się w TCW. Jordan Maison w dość emocjonalny sposób podsumował swoje wrażenia, a przy okazji potwierdził, że nadchodzący odcinek jest dłuższy od standardowych 22 minut. A Sam Witwer obejrzał już prawie całość i prócz stwierdzenia, że to „właściwy film SW” większość jego reakcji to po prostu wielokropek.

Z dodatkowych rzeczy: jeśli paracie się cosplayem, to Kilian Plunkett ma dla Was sporo wskazówek i zdjęć dotyczących członków Złej Partii.

Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Ashley Eckstein (125) Dave Filoni (464) Kilian Plunkett (45) Sam Witwer (67) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (573) The Clone Wars (1318)

Komentarze (16)

Mandalora, blee. Osika blee. Ale i tak lepiej niż w ostatniej trylogii.

Naprawdę świetny odcinek, już nie mogę się doczekać 3 następnych i niestety ostatnich.

A co mi tam napiszę jeszcze raz CUDO, jakim cudem Disney potrafi tak zepsuć filmy Star Wars a seriale robi naprawdę dobre, jeszcze raz CCUUUDDDOOO 😃😃😃

Boże, jakie to było dobre, prawdziwe Wojny Klonów z krwi i kości, o ile wcześniejsze odcinki były spoko to ten to po prostu arcydzieło CUDO.

Super! Znaczy nie oglądam, bo nie wolno z domu wychodzić. News, news jest super. Trochę zwodniczy (gdy czytam, że Ahsoka się "poświęciła (...) i odeszła", a jednak nie), ale przynoszący radosną nowinę. Nadchodzi najlepszy odcinek TCW, na który czekam od tylu lat. Cośtamcośtam Death serialu. Hip hip hurra! ~:D

Odcinek fenomenalny! początek spoilera Star Wars Theme zamiast TCW Theme, zazębienie się z ROTS koniec spoilera Powrót TCW, to najlepsze co spotkało SW od czasów zakończenia sezonu 6. Nie no, może przesadzam, ale ostatni arc zapowiada się rewelacyjnie.

Zacieram rączki na te ostatnie odcinki!

Mossar - nie było specjalnie dużej konkurnecji ;) W sezonie zdecydowanie najlepsze, a serial już miał dużo bardziej wartościowe historie.

Darth Rodianin - nie będzie. Nawet teraz już by się tego chyba nie dało wpleść pomiędzy, no chyba że zaraz po odejściu od Jedi. W internecie są koncepty, jak Cię to interesuje.

„o kaplicy Sithów ukrytej pod świątynią Jedi, którą miała odkryć Ahsoka” to jak w końcu będzie odcinek o tym? Bo było by świetne

Najlepsze SW ever może nie, ale już najlepsze w tym sezonie zdecydowanie, przynajmniej dla mnie. I zapowiada sie jeden z lepszych arców w TCW.

No nawet, nawet. Poziom tych fajniejszych odcinków TCW, ale to zdecydowanie nie jest najlepsze Star Wars ever, a takie opinie już od rana na Twitterze.

Tyle lat czekałem na ten sezon, a póki co nie zobaczyłem jeszcze ani jednego odcinka. Niemniej, już wkrótce to nadrobię. Czekam tylko aż wszystkie odcinki się ukażą i siądę do nich wszystkich na raz :) To już wkrótce 😊

Wygląda fajnie, może już dzisiaj będzie z napisami PL :)

No ale zawsze jakoś się pisało to USA jako kraj pierwotny :). Choć pamiętam, gdy TCW najpierw wyglądowało w Niemczech :D.

W sumie to już nie tylko w USA, w UK i innych krajach europejskich też jest od dzisiaj ;)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Wojny Klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.