Star Wars TV

Czwarty aktorski serial w produkcji

oficjalna

Kolejne potwierdzenie plotki o której już słyszeliśmy. Lucasfilm pracuje nad czwartym serialem aktorskim dla Disney+, a za jego sterami stanie Leslye Headland. Na razie nic więcej nie wiadomo na temat projektu, ani czego ma dotyczyć, ani kiedy go zobaczymy. O angażu Leslye pisaliśmy już dwa tygodnie temu.Pierwszy serial aktorski, to jest „The Mandalorian” doczekał się właśnie drugiego sezonu. Obecnie trwają też prace nad serialem o Cassianie Andorze osadzonym na 5 lat przed „Łotrem 1”, oraz serialu o Kenobim, który będzie umiejscowiony między III i IV Epizodem.Tagi: Andor (Serial o Cassianie Andorze) (52) Disney+ (194) Epizod III: Zemsta Sithów (908) Epizod IV: Nowa nadzieja (655) Leslye Headland (9) Lucasfilm (589) Łotr 1 (spin-off) (486) Obi-Wan Kenobi (serial) (40) Serial aktorski (227) Star Wars: The Acolyte (12) The Mandalorian (287)

Komentarze (36)

Bilo Ren - w dyche! Fuzja jak nic :D :D :D

W seriale poszli. Kwestia teraz który okaze się niewypałem.

Niech jeszcze rozpiszą seriale na jesień i wiosnę od 2021 to będę usatysfakcjonowany w pełni.

Jak to mawiał Komisarz Ryba - Zobaczę, jak zobaczę.

Cóż, skoro przy Solo wyniki nie były zadowalające, to znaczy że jednak nie wszystko fani łykają w ciemno. W tym przypadku może być podobnie. Wystarczy tego nie oglądać. Z resztą jak dotąd widzieliśmy tylko 1 serial z ... ilu zapowiadanych/zaplotkowanych?

@Finster
Jeśli są w fazie "pracowania nad", to ten serial zobaczymy może w 2022 :) Na kiedy aktualnie przesunięty jest serial o Obim?

Problemem nie jest to że serial ma dotyczyć kobiet, problemem jest to że serial będzie dotyczył kobiet tak jak je rozumie Kathleen Kennedy i jej przyjaciółki feministki. Ten serial zanosi się na bycie feministycznym kazaniem podzielonym na odcinki, niczym więcej.

Serial z samymi laseczkami. Trochę zrzynka, ale pasuje. ~:)

Po co oni robią tego Casiana, litości...

Jak będą to seriale na poziomie końcówki TCW, to "biere w ciemno".

Ale tutaj to chyba nie bardzo Disney myśli, i chyba nie chodzi mu o to żeby ostatecznie zniechęcić do siebie target? Bo po stratach z I połowy roku to oni powinni robić coś, co ludzie kupią w ciemno, a nie coś co będzie wywoływać kontrowersje. Szczęściem w Stanach rząd nie traci pieniędzy na dofinansowywanie filmów.

Jakoś mnie to nie interesuje. Dla mnie SW to jednak tylko filmy kinowe. Jak ktoś lubi seriale to fajnie, ale mnie nie to za bardzo nie "bierze". Stare Clone Wars było fajne, ale Tartakowski jest jeden niestety.

czego to już Disney nie obiecał, że zrobi, już były scenariusze, już reżyserzy byli i ... poczekamy zobaczymy, , a co do Leslye Headland to ujmijmy to tak - asystentka w Miramaxie przez sześć lat, osobista Weinsteina przez rok,- Disney był włascicielem Miramaxu, Bob Iger był powiązany z Weinsteinem, teraz Bob ma ochotę startować w nastepnych wyborach prezydenckich, więc raczej nie pozwoli Lucasfilmowi na wiązanie Disneya z tą częścią przeszłości - , a właśnie jutro Bob będzie się tłumaczył akcjonariuszom Disney`a na sprawozdaniu finansowym ... więc zapewne projekt i finansujący zostaną podzieleni przez hmm ... różnice artystyczne?

Ona trochę wygląda jak Pedro Pascal i Gina Carano po fuzji xd

O Mocy tylko nie babkso tego pokroju. Ta osoba dosłownie nienawidzi białych mężczyzn - sprytnie usunęła kilkanaście tysięcy tweetów ale jej nagrania z wykładów i wystąpień jeszcze śmigają po necie. Dramat, po prostu dramat. Nawet nie chcę wiedzieć ile swojej ideologii wleje w ten serial...

Czekamy na zapowiedź piątego o Aszoce

Przecież w Star Wars nie ma rozróżnienia ról płciowych :)

O, to jednak Anakin był w stanie błogosławionym? :D

czwarty? A kiedy był pierwszy?

Niech jeszcze zapowiedzą kolejny serial animowany i będę usatysfakcjonowany

@adam1210legg Mi kobiety bynajmniej nie przeszkadzają, o ile nie miałoby to większego wpływu na fabułę.

Oficjalnie nawet nikt nie powiedział, że główna postać to kobieta. A nawet jeżeli? Przecież w Star Wars nie ma rozróżnienia ról płciowych :)

@adam1210leg, w sumie masz rację, trochę mnie poniosło :).
Jeszcze nikt nie powiedział, że będzie to propagandowy, ultrafeministyczny serial. Oby było dobrze.

Zły news tylko dlatego, że nie wiemy o czym i kiedy :)

Balans -dobry news, zły news.

Ja mowię: niech dokończą Coruscant Underworld Lucasa.

Sorry, ale nie ufam tej babie za grosz :D

Tak nasrajcie więcej seriali bo jeden odniósł sukces xD Jak Cassian będzie klapą to będzie cancel.

@adam1210leg
Dokładnie o tym samym myślał Lucas pisząc scenariusze do każdego epizodu 1-6, bynajmniej o przygodzie i mitologicznej opowiastce. Takie bzdury są dla leszczy. Słyszałem, że w notatkach jego autorstwa przy każdej postaci płci żeńskiej możemy znaleźć strzałeczkę z odnośnikiem "o patrzcie kobieta" i 3 wykrzykniki na końcu :)

To brzmi, jakbyś rzutował na mnie swoją własną niechęć to kobiet :P

O jejujejujeu.... 1.żeby; 2. na złość

@rebelyell nie lubi, bo one go nie lubią

Ja bym bardzo chciał, że pierwsze skrzypce i tu, i w filmie Waititiego grały kobiety. Niech robią nazłość ludkom w internecie :D

Co Ty tak nie lubisz tych kobiet? :P

Na razie nic więcej nie wiadomo

Wiadomo, ma dotyczyć kobiet. Kobiet. Rozumiecie? KOBIET.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.