The Mandalorian

Robert Rodriguez i Peyton Reed reżyserami odcinków „The Mandalorian”

Zaczynamy od oficjalnego (prawie) potwierdzenia. Otóż 4 maja, dwóch reżyserów wrzuciło na twittera jakieś nawiązanie do „The Mandalorian”. Robert Rodriguez („Od zmierzchu do świtu”, „Mali agenci”, „Desperado”) napisał, że ma przywilej reżyserować „Gwiezdne Wojny”, no i umieścił swoje zdjęcie z małym „Yodą”. Trochę bardziej powściągliwy był Peyton Reed („Sztuka zrywania”, „Dziewczyny z drużyny”, „Ant-Man”). Oba twitty znalazły się na oficjalnej w sekcji twittów ekipy „The Mandalorian”. Możemy założyć, że będą reżyserami odcinków.

Kolejna ciekawostka to zapowiedź jakiegoś Jedi w drugim sezonie. Możemy chyba założyć, że chodzi o Ahsokę, wszystko na to by wskazywało. Sama zapowiedź jest też wielce interesująca, pojawia się na prezentach dla ekipy. Warto zauważyć logo z skrzyżowanymi mieczami. Czyli pewnie mroczny miecz i coś jeszcze. Znów musimy poczekać na bardziej oficjalne potwierdzenie angażu Rosario Dawson.Dave Filoni zapytany o Ahsokę, nie odpowiedział wprost, czy pojawi się ona w serialu. Dopiero, gdy zapytano go o serial z Ahsoką lub film o niej, odparł, że nie może na ten temat nic mówić, choć oczywiście ma mnóstwo pomysłów. A w dodatku może pracować zarówno nad animacjami jak i serialami aktorskimi w Lucasfilmie. Więc jakby już doszedł do takiego etapu by rozważać serial o Ahsoce, wpierw musiałby zdecydować o medium i mieć historie na to. Póki, co uczy się na planie „The Mandalorian” i w drugim sezonie wyreżyserował tylko jeden odcinek. Ale bardzo cieszą go takie pytania, bo widać jak bardzo Ahoska stała się ważna dla fanów.

Dave przyznał też, że COVID-19 nie wpłynął specjalnie na pracę nad drugim sezonem. Filoni jest bardzo zadowolony z pracy nad „The Mandalorian”.

Jon Favreau opowiedział też trochę o brzdącu „Yodzie”. Dziecko już na szkicach było bardzo milutkie, a ludzie odpowiedzialni za zabawki mają tendencję, by jeszcze bardziej to „wygładzić”. Więc musieli na planie pogorszyć, trochę nawet oszpecić małego. Razem z Davem Filonim rozumieli to, co chciał osiągnąć George Lucas. Niezależnie jak postać wygląda, powinna być pełnoprawnym członkiem społeczeństwa, a nie tylko jakimś punktem do żartów, czy marketingu. Zobaczymy jak bardzo pogorszony będzie ten Dzieciak w drugim sezonie.Tagi: Dave Filoni (460) George Lucas (1013) Jon Favreau (97) The Mandalorian (187)

Komentarze (14)

Sami wyrobnicy. Z tutejszych tylko Rodriguez ma odrobinę autorskiego sznytu, werwy i pazura. A jego filmy są w kolorze. Nie mogę sobie wyobrazić jak on będzie kręcił te bezbarwne kadry.

@JackDanielsGD a to nie było tak, ze Disney nie wykorzystał z własnej woli jego pomysłów? Np do IX.

George Lucas. Niezależnie jak postać wygląda, powinna być pełnoprawnym członkiem społeczeństwa, a nie tylko jakimś punktem do żartów, czy marketingu.

Jakoś przy Jar Jarze mu nie wyszlo.
Ale i tak teraz żaluje ze niebylo go przy sequelach

Obstawiam, że nie wydadzą tego na płycie. Kasa by im uciekła...

Wszystko super, ale mam pytanie wie ktoś kiedy pierwsza część na Bluray? Premiera była jak Skywalker. Odrodzenie, nawet wcześniej a o DVD cisza?

Nie! Filoni przynajmniej rozumie SW. Szkoda, że nie miał jakiejś tam ingerencji w ST (chyba, że o czymś nie wiem, ale nawet małej nie miał raczej).

@AJ
Może się okaże że baby Yoda to Aśka? :)

Filoni wypad od SW!

Ło panie, jakby Lucas wyreżyserował jeden odcinek - poziom pewnie by był taki sam jak pozostałych, jednakże sam fakt że legendarny Papcio wraca ten ostatni raz. To byłby sztosik.

Fajnie byłoby gdyby Lucas wyreżyserował jakiś odcinek Mandaloriana :)

Eulalia zsuwa śnieg lub nordicwalkinguje. I jak tu jej nie kochać? <3

Animacja, serial, film o Aśce ... jeszcze wywalić zielonego z Mando i wepchnąć tam Aśkę. Ma rozmach ten Filoni :D

Czekam na drugi sezon głownie ze względu na Ahsokę i liczę na pojawienie się Sabine, Bo-Katan, może Rexa. O baby Yodzie i wszystkich postaciach z pierwszego sezonu już niemal zapomniałem. Totalnie nie rozumiem tego hype`u na małego Yodę. Wymieniłbym wszystkie postaci z tamtego sezonu na samą Ahsokę.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "The Mandalorian"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.