Skywalker. Odrodzenie

„Skywalker. Odrodzenie” od dziś do nabycia do domowej kolekcjiOd dziś można kupić polskie wydanie „Skywalker. Odrodzenie” na DVD oraz Blu-ray. W przypadku płyt BD mamy do wyboru standardowe opakowanie i steelbooka. Dystrybutorem w Polsce jest firma Galapagos.

W polskiej ofercie zabrakło wydania Blu-ray 3D oraz wydania 4K Ultra HD. O ile ten pierwszy format traci rynek, o tyle 4K Ultra HD, powoli zaczyna zdobywać popularność. Brak wydania 4K wiąże się także z brakiem polskiego wydania całej sagi Skywalker w jednym boksie.

IX Epizod w reżyserii J.J. Abramsa zabiera Rey, Finna i Poe w kolejną przygodę, będącą jednocześnie zwieńczeniem historii Skywalkerów.

Film obecny jest na Disney+, można go też kupić w niektórych serwisach streamingowych – jak np. Chili.tv.Tagi: Blu-ray (217) Disney+ (133) DVD (539) Epizod IX: Skywalker. Odrodzenie (366) Galapagos (37) J. J. Abrams (499)

Komentarze (44)

Niestety wydanie na blu-ray ma dźwięk jedynie w 5.1 (taki sam jak na dvd) przez co film jest w wielu momentach naprawdzę cicho. Rozczorowujące, bo TLJ i Łotr 1 miały dźwięk w 7.1

Film można już było kupić w Empikach w czwartek 07.05.2020 (BD i DVD). Narzekam jak wszyscy ale i tak kupiłem:-) Film jaki jest każdy widział, natomiast dodatki takie średnie. Na uwagę zasługuje kilka ciekawostek z dokumentu "Dziedzictwo Skywalkerów" - m.in. udział Johna Williamsa w jednej ze scen i uhonorowanie jego wkładu w muzykę filmową w postaci elementów scenografii w tejże scenie. Jest też wzmianka o wnuczce Aleca Guinessa. Jest też kilka archiwalnych wywiadów z czasów nagrywania OT. W sumie można by ten dokument skrócić do jakichś 30 minut. Reszta materiału dotyczy efektów specjalnych i tłumaczenia, że scenariusz jest super i że ogólnie mieli świetne pomysły z powrotem Palpatine`a i jeszcze kilku niedorzeczności . Jeszcze fajny i nostalgiczny jest krótki filmik "Warwick i syn".

@chazz_duran
Posiadanie adresu zameldowania w Polsce nie ułatwia przyjazdu.

@Horst
Gazet już nie ma.

Ktoś się orientuje czy starą tradycją dołożą do jakiejś gazety?

Sekcja komentarzy trzyma poziom widzę :D

Poczekam aż pojawi się możliwość przyjazdu do kraju, bez chorych zabaw rządowych w utrudnianie osobom takim jak ja (mieszkających na stałe za granicą, bez adresu zameldowania w PL) powrotu do kraju na wyczekiwany od 3 lat dłuższy urlop i w końcu kupię brakujące wydanie BD, a tymczasem 4K czas start i do spania ^^

Wyrazy współczucia. ~:(

Wczoraj odebrałem z paczkomatu wersję DVD i Blu-ray :)

@bartoszcze w 100% wyraziłeś to co chciałam napisać :)

To już lepiej by wydali wszystkie części Wojen Klonów i Rebeliantów na Blu-ray lub chociaż na DVD, nawet jakieś zbiorcze, ale wszystko. O i to bym kupił z wielką przyjemnością a na deser Mandalorianina na Blu-rayu całość! Można pomarzyć ;)

Nawet za darmo bym nie wziął tych wypocin pisanych na kolanie.

Kupić (kiedyś jak potanieje), włożyć na półkę do kolekcji i zapomnieć :) Można opisać: Produkt StarWarsoPodobny - Oglądasz na własne ryzyko! W trakcie seansu mogą nastąpić: dreszcze, wstrząsy i wymioty. Zezwala się na głośne wyrażanie opinii na temat disneja, zwłaszcza wulgaryzmy ułatwią odbiór filmu.

@SithEternal w ogóle to jeden z usuniętych konceptów TFA o ile mnie pamięć nie myli (i jeśli to byloprawdziwe) to Han i Leia mieli być więzieni przez Imperium czy coś w tym stylu i Kira/Rey i Samem/Finnem by ich jakos odnaleźli. Coś takiego było w przeciekach i pewnie w skrypcie Ardnta zanim go zwolnili.

Prequele i OT dobrze się że sobą dopełniają, matiasa sequele z OT ...
Powrót Jedi : Imperium pokonane, Imperator nie żyje, nadchodzą dobre czasy i jest fajnie.
Przebudzenie Mocy : NIE , DAJEMY Z DUPY NOWEGO VADERA, NOWEGO IMPERATORA I ROBIMY PODRÓBĘ ANH
Dla osoby oglądającej SW ale nie interesujących się uniwersum, RoTJ i TFA nie są ze sobą spójne , zbyt duży przeskok i zbyt mało wytłumaczone

Lepiej dać kasę potrzebującym.

-[2]Dla mnie Saga kończy się na Powrocie Jedi.

Kupię kolekcjonerkę na DVD, jak się o nią potknę.

Kupię jak będzie za 8zł ale raczej nie obejrzę

Lubsoczku, czytaj do końca xD

TROS nie jest niestety spójny z OT, PT i ST. Tylko pytanie: czy TROS jest spójny sam ze sobą? :D
Wersja Colina byłaby bardziej spójna z ST, ale do końca nie wiem czy z resztą.

Spójna xDDD bartoszcze znów szaleje

Sequele to spójna kontynuacja OT.
OK, z wyjątkiem TROS, bo ten nie jest spójny z niczym.

Ja uważam Prequele oraz OT za jedną spójną całość, a Sequele to takie nie wiadomo co, nie wiadomo po co.

Patrząc na samą okładkę mi się rzygać chce, najlepsze jest to, że nawet mnie nie ciągnie aby drugi raz obejrzeć ten gniot.

@Rodianin: śmiała teza.

Ja kupuje BD, bo nie lubię mieć na półce dziur, ale raczej nieprędko obejrzę

Dla mnie tak. Ale to tylko moja opinia. Chociaż OT w paru rzeczach jest lepsza.

Prequele lepsze niż OT?

„Poza paroma w drugiej dekadzie tego wieku” np Łotr jeden, Solo, Przebudzenie mocy (mimo ze mogło być jeszcze lepiej) i Ostatni Jedi trudny do ocenienia ze skrajnymi opiniami.

Prequele imo były dużo lepszymi filmami od OT

Skoro Powrót Jedi jest oryginalnie epizodem 6, muszą być też epizody 1,2,3 :) Z kolei wcale nie wymaga istnienia jakichś tam filmów z drugiej dekady XXI w :)

Virdi- to prawda. Po 83 dobrego filmu Star Wars nie było.

Poza paroma w drugiej dekadzie tego wieku.

Głupio trochę nie mieć tej jednej części w zestawie, no to od bidy kupię wydanie na dvd ... jak już będzie walało się w marketach za parę zeta :P

Dla mnie Saga kończy się na Powrocie Jedi.

Dla mnie ten film kończy się fenomenalną sceną pomiędzy Hanem i Benem. Mamy tutaj tytułowe The Rise of Skywalker i elegancko. Cały trzeci akt do kosza.

Dźwięk z DD5.1 na płycie blu-ray, to jakaś abominacja.

@vaderart
https://www.youtube.com/watch?v=GnkcHS8BYDE

Czyli tylko obejrzeć logo Star Wars na początku i na tym zakończyć seans, aby sobie niepopsucie wrażenia :D

No nic, trzeba kupić. Potem się zastanowić jak to oglądać, żeby cieszyć się tym co piękne, a nie zrazić się tym co debilne :)

Nawet nie chce mi się tego piracić xD

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Skywalker. Odrodzenie"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.