The Mandalorian

„Disney Gallery: The Mandalorian” #102

Disney+

Dzisiaj, w godzinach porannych polskiego czasu, miała miejsce premiera drugiego odcinka dokumentu „Disney Gallery: The Mandalorian”. Pierwszy, pod tytułem Directing, dotyczył szczegółów i easter eggsów produkcji serialu. W dzisiejszym, z tytułem Legacy, aktorzy, reżyserzy i producenci dzielą się swoimi przemyśleniami na temat tego co jest dla nich ważne w Gwiezdnych Wojnach.

Między innymi możemy obejrzeć jak George Lucas flirtował i zwodził ekipę Industrial Light and Magic w temacie nowych Epizodów po 'Powrocie Jedi', Jon Favreau zdradza jak mało CGI wykorzystano w Epizodzie I w stosunku do użycia realnych modeli w różnej skali, czy w końcu poznać głębię relacji między Mando a IG-11, co okazuje się być serduszkiem serialu.Tagi: Disney Gallery: The Mandalorian (4) Disney+ (133) George Lucas (1013) Jon Favreau (97) The Mandalorian (187)

Komentarze (4)

Fajny tytuł. ~;)

@Adam, włącz sobie napisy (są nawet polskie), ale co ciekawe audio jest tylko EN

Ogromna przepaść intelektualna pomiędzy Filonim a resztą

Dokumenty z planu prawie zawsze (wyjątek TROS) podnoszą moją opinię o filmie Star Wars, bo dzięki niemu łatwiej mi zrozumieć założenia twórców. Wygląda na to, że tak będzie też tym razem, bo pierwszy odcinek mi się nawet podobał. Oby tylko było mniej Waititiego, bo ledwo rozumiałem, o co mu chodzi, tak dziwnie mówi.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "The Mandalorian"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.